Reklama

Reklama

Mąż Dody na premierze z inną kobietą

Emil Stępień jest od kwietnia 2018 roku mężem Doroty „Dody” Rabczewskiej. Jednak ostatnio pojawił się na salonach z inną kobietą!

42-letni Stępień jest producentem filmowym. Przez długi czas w mediach funkcjonował jako przyjaciel Dody - para robiła wszystko, by charakter łączącej ich relacji utrzymać w tajemnicy. Udało się! Ślub w hiszpańskiej Marbelli był dla wszystkich ogromnym zaskoczeniem.

Od jakiegoś czasu wiadomo, że Doda zmaga się z problemami zdrowotnymi. Piosenkarka skarży się m.in. na piski i szumy w uszach, których do tej pory nie udało się trafnie zdiagnozować.

Stępień nie zrezygnował jednak z wyjścia na premierę filmu "Psy 3". Co więcej, na czerwonym dywanie pojawił się z inną kobietą!

Reklama

Mowa o Marii Sadowskiej - piosenkarce i reżyserce. Para zmierzała na premierę, trzymając się pod rękę. Sadowska i Stępień pracują razem przy filmie "Dziewczyny z Dubaju" produkowanym przez Dodę i jej męża.

Oczywiście sama wokalistka doskonale wiedziała, z kim jej ukochany pojawi się na czerwonym dywanie. Na swoim instagramowym profilu informowała:

- Mój mąż idzie na premierę filmu. Z osobą towarzyszącą. I nie jestem nią ja. (...) Zgadnijcie z kim idzie. Mega utalentowana, ładna kobieta.

Trzymamy kciuki za powrót Rabczewskiej do zdrowia i oczywiście za powodzenie filmu!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Doda | Emil Stępień

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy