Reklama

Reklama

Media vs Renee Zellweger - kto wyjdzie z tego z twarzą?

Co się stało z Renee Zellweger - to pytanie nie schodzi z czołówek światowych serwisów informacyjnych. Aktorka, która pojawiła się na gali Elle Women wywołała prawdziwą sensację w mediach, które zastanawiały się czy Renee to dalej Renee?

Czołówka w serwisach informacyjnych, opinie specjalistów i burzliwa debata - kto by się spodziewał, że twarz Renee Zellweger wzbudzi takie zainteresowanie mediów. A jednak, media podjęły śledztwo, pytając, co się stało z twarzą aktorki.

Reklama

"Pewnie wyglądam inaczej, ale kto nie zmienia się wraz z wiekiem? Cieszę się, że ludzie sądzą, że wyglądam inaczej. Żyję inaczej, jestem szczęśliwa, żyję pełnią życia, może to wpływa na mój wygląd" - odparła Renee Zellweger, która zdecydowała się skomentować doniesienia mediów.

Specjaliści i dziennikarze nie tylko centymetr po centymetrze przeanalizowali twarz aktorki, zastanawiając się, co sobie poprawiła, co wstrzyknęła, co uniosła. Czy jej wygląd to kwestia jaśniejszych brwi, a może liftingu. Twarz aktorki stała się pretekstem do analizowania jej dalszej kariery - nowa twarz, nowy początek, jak nowa twarz aktorki wpłynie na jej karierę - czytamy w prasie.

Choć jest to fakt oczywisty, że gwiazda poczyniła pewne poprawki i faktycznie nie przypomina siebie sprzed lat, ale... No właśnie, nikt już nie zastanawia się nad kamienną twarzą Nicole Kidman czy wiecznie młodą Madonną. Operacje plastyczne wpisały się w pewną hollywoodzką normę, która przestała kogokolwiek dziwić, a przynajmniej nie powinna.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje