Reklama

Reklama

Megan Fox w pięknej bieliźnie

W 2008 roku Megan Fox została uznana przez czytelników magazynu „FHM” za najseksowniejszą kobietę świata. Trudno się dziwić – gdy pojawiła się na czerwonych dywanach, by promować film „Transformers”, nikt nie mógł oderwać od niej oczu.

Fox rozpoczęła karierę bardzo wcześnie - tańcem i teatrem zainteresowała się już w wieku pięciu lat, natomiast na szklanym ekranie zadebiutowała jako 15-latka w filmie "Holiday in the Sun".

Aktorka zawsze zdawała sobie sprawę z tego, że ma piękne i seksowne ciało. Świadomie wybierała sukienki z głębokim dekoltem i nie stroniła od odważnych sesji.

W 2010 roku Megan wyszła za mąż za gwiazdę serialu "Beverly Hills 90210" - Briana Austina Greena. Para doczekała się trzech synów: Noah Shannona (ur. 2012), Bodhi Ransoma (ur. 2014) i Journey Rivera (ur. 2016).

Reklama

Wygląda na to, że aktorka zdążyła już wrócić do szczytowej formy. Świadczą o tym jej najnowsze zdjęcia dla luksusowej marki bieliźniarskiej Frederick's of Hollywood. Megan zachwyca nienaganną sylwetką w granatowym, welurowym komplecie. Można się spodziewać, że to jedynie przedsmak całej kampanii.

Uwierzylibyście, że aktorka urodziła trójkę dzieci?  

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Megan Fox

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje