Reklama

Reklama

Meghan Trainor nosiła grube ubrania, ponieważ wstydziła się swojego ciała

22-letnia piosenkarka nosiła grube bluzy nawet gdy było gorąco, ponieważ bała się, że ludzie zobaczą jej ciało, w szczególności ramiona.

- Codziennie nosiłam bluzy i spodnie dresowe, aby zakryć moje ciało. Wstydziłam się go. Było lato i spędzałam wakacje w Trynidadzie i Tobago, było bardzo gorąco. Mimo to nosiłam bluzy. - powiedziała.

- Nie chciałam pokazywać moich ramion. Nie chciałam pokazywać niczego, wstydziłam się i czułam się niekomfortowo. Myślałam - w porządku, jestem cała zasłonięta, więc jest dobrze, ale nie powinnam była się tak czuć.

Teraz Meghan jest dumna z listów, które otrzymuje od swoich fanów, którzy piszą, że jej hit "All About That Bass" pomógł im odnaleźć pewność siebie i czuć się dobrze we własnym ciele. Fani inspirują piosenkarkę i chce być dla nich wzorem.

Reklama

Podczas programu "CBS Sunday Morning" powiedziała: - Cały czas dostaję różne wiadomości w stylu: - Nienawidziłam siebie, nie chciałam chodzić do szkoły. Czułam się niekomfortowo w swoim ciele, ale teraz je kocham. Było mi bardzo ciężko, ale wtedy usłyszałam twoją piosenkę.

Pomyślałam wtedy: - W takim razie muszę tworzyć ich więcej.


Bang Showbiz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy