Reklama

Mel C pokonała zaburzenia jedzenia dzięki sportowi

Piosenkarka wyjawiła, że w wieku 20 lat była bardzo świadoma swojego ciała i w tym czasie Spice Girls były na szczycie list przebojów, więc gwiazda była ciągle fotografowana.

W wywiadzie dla magazynu BBC Good Food Mel - znana jako Sporty Spice w zespole - wyjawiła:

 - Dołączyłam do Spice Girls, kiedy miałam 20 lat i to był bardzo szalony czas. Zaczęły się u mnie zaburzenia jedzenia. Byłam w centrum uwagi, w świetle fleszy, pod ciągłą obserwacją i zaczęłam być bardzo świadoma swojego ciała.

Jej miłość do wysiłku fizycznego, w połączeniu z terapią pozwoliły jej rozwinąć "zdrową relację" z jedzeniem.

Dodała:

 - Długo zaprzeczałam jakimkolwiek problemom, ale zawsze chciałam poprawy - poddawałam się terapiom, takim jak akupunktura.

 - Sport zaczął być dla mnie bardzo ważny. Lubię być sprawna fizycznie i oczywiście, aby dawało to rezultaty trzeba też odpowiednio się odżywiać. Myślę, że moja relacja z jedzeniem jest zdrowa. Uwielbiam też gotować.

Mel - która ma 7-letnią córkę ze swoim byłym partnerem Thomasem Starr - przyznała wcześniej, że zaburzenia jedzenia i depresja spowodowały, że była w bardzo słabej kondycji, podczas świetności zespołu.

Powiedziała:

Reklama

 - Kiedy Spice Girls były na szczycie, ja nie mogłam nawet na siebie patrzeć, bo nienawidziłam tego , co widziałam w lusterku. Depresja, zaburzenia jedzenia, obsesyjne mordercze treningi - przeszłam przez to wszystko.


Bang Showbiz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama