Reklama

Reklama

Melania Trump i Donald Trump jednak się rozstają?!

Gdy Doland Trump i jego żona, Melania Trump w styczniu wyprowadzali się z Białego Domu, w sieci wrzało od plotek na temat ich rozstania. Teraz, gdy emocje zdążyły już nieco opaść, temat powrócił. Wszystko za sprawą zdjęć Melanii.

Melania Trump i Donald Trump od początku byli pod czujnym okiem wyborców i mediów. Ich związek był szeroko komentowany, gdy tylko Donald Trump objął urząd prezydenta USA. 

Każdy gest, grymas na ich twarzach podczas wspólnych wystąpień był opisywany i interpretowany przez specjalistów od mowy ciała i psychologów. 

Wielokrotnie pojawiały się głosy, że ich małżeństwo jest na pokaz, a zachowanie Melanii budzi poważne obawy. 

Gdy było już wiadomo, że Donald Trump przegrał z Joe Bidenem, w prasie pojawiły się plotki, że Melania już tylko czeka na to, aż będzie mogła się rozstać z mężem. 

Reklama

Do tej pory nic takiego się nie wydarzyło, mimo że minęło już kilka miesięcy od ich odejścia z Białego Domu. Jednak zdjęcia, które zostały opublikowane przy okazji świąt wielkanocnych, wzbudziły podejrzenia na nowo. 

O ile para pojawiła się razem na niedzielnym nabożeństwie w kościele na Florydzie, tak później najwyraźniej spędziła czas osobno. Na zdjęcia, które pojawiły się w sieci, brakuje właśnie Melanii. 

Donald sam pojechał do swojej rodziny, gdzie razem z nią uczestniczył w wielkanocnych tradycjach, jak szukanie poukrywanych po całej posiadłości jajek. 

Jak donosi informator "People", Melania wciąż nie jest do końca szczęśliwa, nawet po zakończeniu prezydentury męża: 

"Melania zachowuje się tak, jakby nie była naprawdę szczęśliwa, ale zaakceptowała to, czego wymaga się od niej, aby żyć tak, jak lubi. Uwielbia spa, czas na świeżym powietrzu i europejską atmosferę, którą tak wielu lubi w Mar-a-Lago. Można śmiało powiedzieć, że gra w tę grę dla osobistych korzyści". 

Czy złożenie papierów rozwodowych, to jednak tylko kwestia czasu?

***
Zobacz również: 


Przekaż 1% na pomoc dzieciom - darmowy program TUTAJ>>>     

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Melania Trump | Donald Trump | rozwód

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama