Reklama

Reklama

Melania Trump obchodzi urodziny w towarzystwie męża!

Melania Trump 26 kwietnia obchodzi 51. urodziny! Choć ostatnio było głośno o kryzysie w jej małżeństwie z Donaldem Trumpem, to właśnie dziś spędza z nim ten wyjątkowy dla niej dzień.

Melania Trump w swoje urodziny może spodziewać się ogromu niespodzianek i prezentów. Wszyscy jednak zastanawiali się, czy w tym wyjątkowym dla niej dniu będzie towarzyszył jej mąż. 

Od początku prezydentury Donalda Trumpa nie cichły komentarze na temat jego relacji z żoną. 

Komentowany był ich każdy krok, gest i spojrzenie. A wszystkie te zachowania nie świadczyły najlepiej o ich związku. Podejrzewano nawet, że Melania nie dość, że nie kocha męża, to jeszcze sygnalizuje lęk przed nim. 

Tuż po tym, jak Trump przegrał walkę o fotel prezydencki z Joe Bidenem, wybuchły nowe plotki o rozwodzie Donalda i Melanii. 

Media rozpisywały się tylko o tym, że Melania tylko czeka na to, by rozstać się z mężem. Ona jednak spędzała co prawda sporo czasu bez męża, ale o rozwodzie nic nie wspominała. 

Dziś, kiedy Melania obchodzi 51. urodziny, może liczyć właśnie na męża. 

"Wybrałem bardzo, bardzo wyjątkowy dzień, ponieważ są to urodziny Melanii" - wyjaśnił Donald w rozmowie z Fox News. 

Oczywiście były kwiaty i romantyczny list, ale były prezydent nie chciał zdradzić, co było największą niespodzianką, jaką przygotował. 

Reklama


***
Zobacz więcej: 

Przekaż 1% na pomoc dzieciom - darmowy program TUTAJ>>>     

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Melania Trump | Donald Trump

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy