Reklama

Mężczyźni jak wino

Im starsi, tym bardziej atrakcyjni? Tak! Oto gorąca lista tych, którzy z roku na rok wyglądają coraz lepiej. Błędy młodości mają już za sobą!

Bond zrobił z Daniela supertwardziela


W młodości Daniel Craig (43) był mało znanym aktorem teatralnym, ale także średniej urody facetem. Z wiekiem jego rysy wyszlachetniały, a zmarszczki wokół oczu dodały mu charakteru. Ale prawdziwą metamorfozę Daniel przeszedł, gdy przyjął rolę agenta 007. Wystarczył świetnie skrojony garnitur, by wybić się ponad przeciętność. Craig okazał się supermęski! "Ja po prostu mam wszystko na miejscu", mówi o sobie bez zbędnej skromności aktor. Dziś Daniel jest dwunasty na liście najseksowniejszych mężczyzn magazynu "Q".

Darek odnalazł własny styl


Dariusz Krupa (35) przez lata kojarzył się z ciepłym facetem, który niespecjalnie dba o powierzchowność. Zaokrąglonym brzuchem i niedbałym stylem odbiegał od wizerunku seksownej Edyty. Ale po rozstaniu z żoną Darek nabrał charakteru. Najpierw odzyskał chłopięcą sylwetkę i ściął włosy. Potem wymienił garderobę. To, że rozwód przeżył "po męsku", unikając rzewnych zwierzeń, też dodało mu seksapilu. W rankingu polskich singli Dariusz jest w pierwszej dziesiątce.

George wyprzystojniał po trzydziestce


George Clooney (50) na pewno nie należy do osób, która z sentymentem rozpamiętywałaby młodzieńcze czasy. Nie dość, że w latach 80. jego kariera stanęła w miejscu, to jeszcze młody aktor wyglądał raczej niekonwencjonalnie. Długie kręcone włosy, krzaczaste brwi i tandetne koszule były jego znakiem rozpoznawczym.
Wszystko się zmieniło, gdy w 1994 roku George stał się doktorem Rossem w serialu "Ostry dyżur". Teraz trudno sobie wyobrazić, że kiedyś od garniturów wolał sprane dżinsy. "Uwielbiam swoje siwe włosy i zmarszczki. Starzenie to coś, co musisz przyjąć do wiadomości" - opowiada George. I wygląda oszałamiająco...

Hugh zyskał pewność siebie


Uroda księgowego o ryżych włosach - Hugh Laurie (52) w młodości z pewnością nie był obiektem westchnień milionów kobiet. Na dodatek, kiedy w roku 1997 roku załamała się jego kariera komika, wpadł w depresję i trafił do kliniki psychiatrycznej. Uchodził za osobę wycofaną i skomplikowaną. I, paradoksalnie, te słabości pomogły mu odnieść sukces.
Jako neurotyczny i nieufny dr House był tak wiarygodny, że trudno wyobrazić sobie w tej roli innego aktora. Laurie trafił do serialu w 2003 roku i szybko zyskał megapopularność. Jego siwizna okazała się sexy, Hugh nabrał też pewności siebie. "Nie kuśtykam, nie bywam posępny ani pochmurny. House to moje totalne przeciwieństwo" - mówi dziś Laurie, który teraz spełnia swoje pasje. Aktor napisał powieść i wydał bluesową płytę. Obie biły rekordy sprzedaży!

Borys polubił garnitury


O Borysie Szycu (33) można powiedzieć wiele, ale na pewno nie to, że jest klasycznym przystojniakiem. Dlatego na początku kariery aktor grywał najczęściej role charakterystyczne. Ale oczywiście marzył o graniu amantów. "Oglądałem tych moich kolegów, ładnych, pięknie zrobionych, pięknie oświetlonych. Mówię: »Boże, jaki jestem brzydki i ohydny po prostu. Nigdy nie dadzą mi takiej roli«" - zwierzał się Borys.
Wkrótce wziął się za siebie: do roli Silnego w "Wojnie polsko-ruskiej" schudł podobno 20 kilogramów! Wynajął też osobistego trenera, by popracować nad muskulaturą. Efekty można podziwiać nawet w 3D, czyli w "Bitwie Warszawskiej", gdzie zagrał przystojnego kawalerzystę.

Kuba z muzykanta zmienił się w eleganta


Białe adidasy, zmierzwiony włos, nietwarzowe oprawki. Tak przez lata prezentował się Kuba Wojewódzki (48), czyli "Piotruś Pan polskich mediów". "Jestem chodzącym festiwalem miernoty i symbolem fizycznej przeciętności" - tak kilka lat temu mówił o sobie w jednym z wywiadów. Ale z biegiem lat (i rozwojem telewizyjnej kariery) Kuba zaczął bardziej zwracać uwagę na wygląd. I z każdym rokiem wyglądać... coraz młodziej!
Z jego szafy zniknęły koszulki polo i bezkształtne dżinsy, pojawiły się markowe T-shirty i awangardowe marynarki. Kuba wypracował własny nonszalancki styl, który kopiują fani mody. Metamorfoza showmana została doceniona także przez koneserki... "Jestesz taki przystojny, kochamy czę" - usłyszał Kuba od sióstr Krupa zaproszonych do programu.

Show
Dowiedz się więcej na temat: Borys Szyc | Daniel Craig | Kuba Wojewódzki | Hugh Laurie | George Clooney

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy