Reklama

Michał Piróg celebruje przyjaźń z Kingą Rusin. To już 13 lat!

Choreograf spotkał się ostatnio z, dawno niewidzianą, Kingą Rusin. Tym faktem postanowił podzielić się na Instagramie. Wspólne zdjęcie opatrzył wymownymi hasztagami, m.in. "bądź silna" i "co dalej?".

Kinga Rusin i Michał Piróg poznali się wiele lat temu na planie programu "You Can Dance - Po prostu tańcz!". Nieoczekiwanie połączyła ich więź. Tak głęboka, że przyjaźń Kingi i Michała trwa aż do dziś.

Ostatnio Kingę Rusin rzadko można zobaczyć "na salonach". Aktualnie dziennikarka robi sobie przerwę od telewizji, skupiając się na autorskiej marce kosmetycznej Pat&Rub. Przyznała też, że chciałaby się realizować w "bardziej kontrowersyjnych" formatach.

Wiemy, że pani Kinga stara się korzystać z luźniejszych dni i nadrabia towarzyskie zaległości. Niedawno paparazzi wypatrzyli ją w drodze do ulubionej warszawskiej restauracji. 

Reklama

Kilka dni później Kinga Rusin umówiła się się z dawnym kolegą z jury "You Can Dance", Michałem Pirógiem. Tancerz nie omieszkał pochwalić się tym faktem na Instagramie.

- To już 13 lat... duuużo wspólnych wspomnień, wiele podróży oddzielnie... i jedna niezmienna... - napisał Piróg, dodając wymowne hasztagi, m.in. "bądź silna", "bądź sobą", "co dalej?".

Na odpowiedź Kingi Rusin nie trzeba było długo czekać. 

- W ogóle się nie zmieniliśmy! No może ja dzięki tobie na lepsze - skomentowała.

Jak widać pani Kinga i pan Michał nadal utrzymują bliski kontakt. 

Myślicie, że spotkają się się jeszcze również w życiu zawodowym?


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Michał Piróg

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy