Michał Piróg o nieobecności Joanny Krupy na finale „Top Model”

​25 listopada odbył się wielki finał 8. edycji programu "Top Model". Do ostatecznej rozgrywki stanęli Dawid Woskanian, Olga Kleczkowska, Sandra Dorsz i Stanisław Obolewicz. Zwyciężył Dawid Woskanian, który od dzieciństwa cierpi na zespół Tourette’a.

Michał Piróg podzielił się swoją opinią o finale 8. sezonu "Top Model"
Michał Piróg podzielił się swoją opinią o finale 8. sezonu "Top Model"Bartosz KrupaEast News

Podczas wydarzenia zabrakło niestety Joanny Krupy, która została w Stanach Zjednoczonych, żeby opiekować się nowo narodzoną córeczką. Rok temu wzięła ślub z Douglasem Nunesem - producentem filmów animowanych i wydawcą komiksów. Ich pierwsze dziecko przyszło na świat początkiem listopada. Douglas chwilę po porodzie podzielił się z internautami tą radosną nowiną.

W trakcie trwania programu odbyły się łączenia na żywo z gwiazdą, której towarzyszyła mała Aisha. W zastępstwie za gwiazdę pojawiła się Magda Mołek. O nieobecności gospodyni programu wypowiedział się Michał Piróg. 

- Bez Joanny jest  zupełnie inaczej, ale Magda też jest cudowną osobą. Miałem poczucie, że brakuje nam matki, ale matka wybrała swoje prawdziwe dziecko, co rozumiem - powiedział Piróg.

X-news
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas