Reklama

Reklama

Michał Żebrowski: Dyrektor traktorzysta

Nawet tak wybitny aktor jak Michał Żebrowski nie samą sztuką żyje. Dyrektor Teatru 6.piętro z powodzeniem i wielką satysfakcją realizuje się ostatnio w roli... rolnika. Został nawet twarzą firmy produkującej ciągniki!

- Wiem, że rolnik to znacznie więcej niż zawód - to ciężka praca dzień po dniu -  zapewniał Michał Żebrowski (42) w jednym z wywiadów. Aktor wie, co mówi - w końcu od lat ma własne kilkuhektarowe gospodarstwo rolne w Brzegach na Podhalu. I nie szkodzi, że jeździ tam okazjonalnie, gdy akurat nie zajmuje się swoim teatrem w Warszawie. I tak lubi, gdy mówią o nim "Michał rolnik", a nie tylko "pan dyrektor".

Jego miłość do uprawy ziemi jest tak wielka, że zaopatrzył się profesjonalny sprzęt, a nawet podpisał kontrakt reklamowy z producentem traktorów!  - Michał Żebrowski jest bardzo wymagającym rolnikiem - mówi Marie Mouton z firmy, która zatrudniła aktora. Żebrowski może się pochwalić prawdziwym mercedesem wśród traktorów. Cacko, którym jeździ, kosztuje ponad 200 tysięcy złotych!  - Nie chcę tutaj powiedzieć, że prowadzący może w nim spać, ale jest coś takiego, że jak się zaprogramuje komputerem jego funkcje, to naprawdę on pracuje za nas. Mówiąc żartem, żeby czuć się prawdziwą gwiazdą na Podhalu, nie tylko trzeba być aktorem, dyrektorem teatru, czy zagrać parę ról, ale trzeba wyjechać do pracy właśnie taką maszyną - mówił aktor w jednym z wywiadów.

Reklama

Dobry sprzęt na pewno mu się przyda, bo rolnik Żebrowski ma wielkie plany.  - Moim celem na kolejne lata jest rozbudowanie i zmodernizowanie gospodarstwa do takiego stopnia, aby można było w nim produkować własną ekologiczną żywność - ryby, drób, mleko, warzywa - wyjaśniał. Nierealne? Wprost przeciwnie! Gdy Michał siedzi za biurkiem w Teatrze 6.piętro, na jego ziemi wciąż pracuje wynajęta ekipa.  - Mam osoby, które na stałe zajmują się i doglądają gospodarstwa - zdradził. Kiedy artysta przyjeżdża na wieś, włącza się w pracę z pełnym zaangażowaniem. "Przywrócę ziemi jej pierwotny charakter", zapowiada.

Show

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje