Reklama

Mickey Rourke w za ciasnych ubraniach

Mickey Rourke skończył w tym roku 67 lat. Niegdyś był jednym z największych przystojniaków w Hollywood, ale od co najmniej kilku lat zmaga się z konsekwencjami nieudanych operacji plastycznych.

Do najważniejszych kreacji Rourke należą te w "Ćmie barowej", "Harry Angel", "9 i pół tygodnia", "Zapaśniku" czy "Sin City - Mieście grzechu". Aktor słynął z kochliwości i chętnie inicjował romanse. Dwukrotnie stawał na ślubnym kobiercu: z aktorką Debrą Feuer (1981-89) oraz modelką Carre Otis (1992-95). Obecnie jest związany z Anastassiją Makarenko.

Rourke od lat zmaga się z uzależnieniem od alkoholu i narkotyków. Aktor przez całe życie trenował boks, wskutek czego miał dwukrotnie złamany nos oraz zmiażdżoną kość jarzmową. Operacja plastyczna miała przywrócić mu dawny wygląd. Niestety, gwiazdor uzależnił się także od zabiegów upiększających i dziś jego twarz jest w opłakanym stanie.

Reklama

Nic dziwnego, że fotoreporterzy polują na kolejne, siłą rzeczy mało korzystne, zdjęcia aktora. Ostatnio sfotografowali go w trakcie spotkania z przyjaciółmi. Rourke wyglądał bardzo niechlujnie: miał przetłuszczone włosy, przykrótką kamizelkę i bardzo ciasne spodnie. Na rękach trzymał ukochanego psa.

Co ciekawe, Mickey nie robił sobie nic z obecności paparazzich i radośnie pokazywał im, uniesiony w górę, kciuk. 

Zobaczcie, jak dziś wygląda gwiazdor! Chcielibyście zobaczyć go na wielkim ekranie?

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy