Milena Rostkowska-Galant w "Ninja Warrior Polska"

Chociaż informacje, które przekazuje na antenie, nie zawsze napawają optymizmem, na przykład kiedy zapowiada burze i ulewne deszcze, to widzowie ją uwielbiają! Tym razem pokaże się im z zupełnie innej strony - Milena Rostkowska-Galant, popularna pogodynka postanowiła sprawdzić swoje umiejętności na torze Ninja Warrior Polska. Jej starcie z wymagającymi przeszkodami już we wtorek, 5 kwietnia o godz. 20:05 w Polsacie.

Milena Rostkowska-Galant zmierzy się z legendarnym torem Ninja Warrior
Milena Rostkowska-Galant zmierzy się z legendarnym torem Ninja Warrior INTERIA.PL/materiały prasowe

Milena Rostkowska-Galant to dziennikarka, prezenterka Telewizji POLSAT i popularna pogodynka, która może być stawiana za wzór w kwestiach dbania o zdrowie. Na co dzień dba o prawidłową dietę i regularnie ćwiczy na siłowni. Treningi sprawiają jej mnóstwo frajdy, bo podczas nich może wyładować wszystkie negatywne emocje. A jak przygotowywała się do udziału w programie?

- Jeśli chodzi o treningi specjalne to tak, jeden trening specjalny odbyłam z Sylwestrem Wilkiem. Zabrał mnie na tor z przeszkodami, pokazał mi z czym to się je, jak to wygląda, Oczywiście po tym treningu miałam kontuzję barku, moje ręce były czerwone i miałam wrażenie, że aż tam pulsuje wszystko, kiedy brałam kubek lub cokolwiek innego do ręki. To było szaleństwo!

- śmieje się Milena.

Pogodynka potrafi przewidzieć pogodę, a czy potrafi przewidzieć swój występ w programie?

- Biorę pod uwagę wszystko! Oczywiście kąpiel w wodzie jest przewidziana, no cóż nie czarujmy się... tylko zobaczymy na jakim etapie

- dodaje z uśmiechem.

Milena Rostkowska-Galant może się poszczycić świetną formą
Milena Rostkowska-Galant może się poszczycić świetną formą INTERIA.PL/materiały prasowe

"Ninja Warrior Polska" w każdy wtorek o godz. 20:05 w Polsacie!

***

Zobacz również:

Magdalena Zawadzka o powrocie do normalności. Za tym tęsknili Polacy?Newseria Lifestyle
INTERIA.PL/materiały prasowe
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas