Milla Jovovich i jej recepta na udany związek

Amerykańska aktorka Milla Jovovich znalazła sposób, by utrzymać męża, filmowca Paula W.S. Andersona z dala od urodziwych statystek, pracujących z nim na planie. Gwiazda podsyła ukochanemu swoje rozbierane zdjęcia, by "pamiętał, co ma w domu".

Milla Jovovich
Milla JovovichGetty Images/Flash Press Media

Milla Jovovich i jej mąż Paul W. S. Anderson doskonale znają realia pracy w Hollywood. Wielomiesięczna rozłąka małżonków, gdy jedno z nich pracuje nad nowym filmem to dla nich codzienność. Milla przyznała, że dokłada wszelkich starań, by obecność atrakcyjnych aktorek i statystek na planie filmowym nie kusiła Paula. Aktorka wysyła mężowi MMS-y ze swoimi... roznegliżowanymi zdjęciami.

Miłosne sms

Para wymienia się też nieustannie SMS-ami. - Paul przysłał mi kilka dni temu wiadomość, w której informował mnie, że stoi właśnie na polu, leje deszcz i błoto ma po kolana - opowiada Milla Jovovich. - Odpisałam mu, że ja dla odmiany jestem w Cannes, sączę szampana i kawior mam podany pod nos! - kontynuuje.
Milla Jovovich i Paul W. S. Anderson poznali się na planie filmu "Resident Evil" w 2002 roku i szybko się w sobie zakochali. Owocem ich miłości jest córka Ever Gabo, która przyszła na świat w 2007 roku. Para zalegalizowała swój związek w 2009 roku.

Milla Jovovich
Milla Jovovich
Milla Jovovich
Milla Jovovich
+8

Milla Jovovich urodziła się w 1975 r. w Kijowie. Kiedy miała 5 lat, przeprowadziła się z rodzicami najpierw do Londynu, a potem do Los Angeles. Karierę rozpoczęła już w wieku 9 lat, ale sława i pieniądze nadeszły dopiero kilka lat później wraz z rolą w "Piątym elemencie" w reżyserii Luca Bessona. W wolnych chwilach artystka uprawia szermierkę oraz pisze piosenki. Jak dotąd na rynku ukazały się dwie jej płyty: w 1994 roku "Divine Comedy" i w 1998 roku "The People Tree Sessions". Obecnie pracuje nad albumem "Sweeter Than Madness".

INTERIA.PL/ PAP Life
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas