Reklama

Reklama

Miłość kwitnie

Życie prywatne Tamary Arciuch (33) i Bartka Kasprzykowskiego (31) przypomina ich perypetie w "Teraz albo nigdy".

Zdarza się całkiem często, że aktorzy, którzy w serialu "przećwiczyli" związek, postanawiają być razem. Tak właśnie stało się w przypadku Tamary Arciuch i Bartka Kasprzykowskiego.

Reklama

Na ekranie są parą od lat. W 2007 roku romansowali po raz pierwszy w serialu "Halo Hans!". Już wtedy mówiło się, że ta współpraca zaowocowała uczuciem. Choć oboje nigdy oficjalnie nie potwierdzili swego związku, w tym samym czasie podjęli decyzję o zakończeniu dotychczasowych małżeństw. Pochodząca z Trójmiasta Arciuch zamieszkała ze swoim synem w Warszawie. Teraz aktorska para po raz drugi gra razem.

W serialu "Teraz albo nigdy!" Bartek (Robert Orkisz) jest mężem Marty Żmudy Trzebiatowskiej, Tamara jest "tą trzecią". Romansowała z nim już w drugiej serii, teraz próbuje zawalczyć o jego miłość. Aktorka tak tłumaczy swoją postać: "Do tej pory dominowała nad mężczyznami. Teraz trafił jej się taki, który wie, czego chce, i to jej imponuje. Zakochała się i nie chce dać mu odejść". W przeciwieństwie do serialu, w życiu Tamara nie musi już walczyć o Bartka. Są razem szczęśliwi. Długo ukrywali to przed światem. Teraz coraz częściej można zobaczyć ich razem.

Więcej informacji znajdziesz w magazynie o gwiazdach SHOW

Dowiedz się więcej na temat: miłość

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje