Reklama

Reklama

Miłosny bilans

Mają siebie, wielką miłość i... kłopoty. Są ostro krytykowani za zbytnią wylewność. Nie wiedzie im się zawodowo. Związek aktora i dziennikarki przechodzi poważną próbę!

Zdjęcie zamyślonego Zbigniewa z kubkiem kawy w salonie. Notki o wypadach za granicę (Szwajcaria, Francja, Portugalia) - Monika Richardson (40) na gorąco relacjonuje w internecie szczęśliwe życie ze Zbigniewem Zamachowskim (51). Podczas imprez fotoreporterzy uwieczniają ich namiętne uściski i pocałunki. Mało tego! Dziennikarka pochwaliła się też na wizji swoim zamiłowaniem do porannego seksu...

Nie wszystkim przypadła do gustu otwartość zakochanych. Wielu jest takich, którzy twierdzą, że nie wypada, by para aż tak afiszowała się ze swoim uczuciem. Choćby ze względu na byłych partnerów!

Reklama

Niespodziewanie głos w sprawie zabrała Krystyna Janda. "Schudła, już jej prawie nie ma, chwieje się jak trzcina na wietrze, nie ma siły mówić", napisała na blogu o byłej żonie Zbigniewa. Okazuje się, że Aleksandra Justa bardzo przeżywa rozstanie z mężem i, zapewne, jego nowy, medialny związek.

Zakochanych zaatakowała też projektantka Ewa Minge. "Patrzę na kolejne zdjęcia przeszczęśliwej, zakochanej Moniki R. (...) Ona czyni szopkę medialną ze swojego szczęścia, zbudowanego na łzach i upokorzeniu innej kobiety", napisała na Facebooku.

Nie najlepiej też układa się parze w życiu zawodowym. Aktor nie pojawi się już programie "Bitwa na głosy", upadł też pomysł, by poprowadził z Moniką "Pytanie na śniadanie". Dziennikarce nie przedłużono też umowy w Radiu Złote Przeboje.

"Podczas wakacji przydarzyło mi się kilka bezsennych nocy. Właściwie rzecz to normalna dla dziennikarza - wolnego strzelca - któremu po okresie letniej posuchy przestaje zgadzać się bilans na koncie. Dla mnie to jednak precedens", napisała na swoim blogu Monika.

Publiczna krytyka i kłopoty z pracą z pewnością burzą romantyczny nastrój zakochanych. Czy uda im się wspólnie pokonać kłopoty?

Maria Kowalczyk
SHOW 19/2012

Show
Dowiedz się więcej na temat: zakochani

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy