Reklama

Reklama

Miranda Kerr nie wyklucza kolejnego dziecka

33-letnia modelka nie wyklucza, że w przyszłości zdecyduje się na drugie dziecko.

33-letnia modelka, która ma pięcioletniego syna Flynna razem z byłym mężem Orlando Bloomem, nie wyklucza, że w przyszłości zdecyduje się na drugie dziecko.

W rozmowie z gazetą "Daily Telegraph" powiedziała:

Reklama

- Jestem zadowolona z tego, że mam tylko jedno dziecko, ale jestem otwarta na kolejne.

- Flynn często mówi: Moi przyjaciele mają braci i siostry. Czy pewnego dnia ja też będę miał? Ja odpowiadam: Być może, skarbie.

Miranda, która jest zaręczona z Evanem Spiegelem, opowiedziała wcześniej o tym, jak funkcjonuje jej "współczesna rodzina".


Powiedziała:

 - Flynn miał wtedy dwa lata, więc nie była to łatwa decyzja, ale nasz syn jest dla nas najważniejszy, więc musimy podchodzić do siebie z miłością. Musimy być wobec siebie mili.

- Orlando i ja zadecydowaliśmy, że musimy najpierw spotykać się z daną osobą przez sześć miesięcy i mieć do niej zaufanie zanim przedstawimy ją Flynnowi. Evan poznał Flynna i wszystko jest na dobrej drodze. Orlando również bardzo lubi Evana. Jesteśmy teraz prawdziwą współczesną rodziną!

- Evan ma 25 lat, ale zachowuje się tak, jakby miał 50. Nie chodzi na imprezy. Chodzi do pracy w Venice Beach, a potem wraca do domu. Nie wychodzimy zbyt często. Wolimy spędzać czas w domu, zjeść razem kolację i położyć się wcześnie spać. Jednak w niektórych aspektach zachowuje się stosownie do swojego wieku. Mówię wam, mam wszystko co najlepsze z tych dwóch światów.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje