Reklama

Reklama

Miranda Kerr wyeksponowała ciążowy brzuszek

35-letnia Miranda Kerr już niedługo zostanie mamą po raz drugi. Szczęśliwym ojcem jest twórca aplikacji Snapchat, milioner Evan Spiegel.

Pierwsze dziecko modelki, synek Flynn, ma już siedem lat. Jego ojcem jest znany aktor - Orlando Bloom, z którym Kerr była związana przez około 6 lat.

Miranda rozpoczęła karierę już w wieku 13 lat, przez co przy okazji wywołała skandal obyczajowy. W Australii - ojczyźnie Kerr - wybuchła dyskusja na temat seksualizacji bardzo młodych modelek. Sama zainteresowana do dziś twierdzi, że media rozkręciły aferę bezpodstawnie.

Australijka pracowała dla najlepszych domów mody i marek kosmetycznych. Była m.in. Aniołkiem Victoria’s Secret i twarzą Maybelline.

Reklama

Ostatnio modelkę mogliśmy zobaczyć na gali rozdania Złotych Globów, gdzie dumnie pozowała z, mocno zaokrąglonym, ciążowym brzuszkiem.

Ciążowe krągłości Miranda pokreśliła obcisłą suknią z motywem panterki. Dobrała do niej sandałki na obcasie, a stylizację uzupełniła klasycznym upięciem i delikatnym makijażem.

Musimy przyznać, że Kerr w ogóle się nie starzeje i wygląda naprawdę kwitnąco. Być może przyczynia się do tego regularne praktykowanie jogi i zamiłowanie do zdrowego stylu życia.

Podoba wam się w takim wydaniu?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Miranda Kerr

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy