Reklama

Reklama

Misheel Jargalsaikhan: jak teraz wygląda Zosia z "Rodziny zastępczej"?

Na jednej z ostatnich imprez branżowych wśród gości można było zobaczyć m.in. Misheel Jargalsaikhan, która lata temu wcieliła się rolę serialowej Zosi w "Rodzinie zastępczej". Jak wygląda teraz? Wyrosła na piękną kobietę!

Pomimo tego, że niektórym fanom "Rodziny zastępczej" może być trudno w to uwierzyć, serialowa Zosia skończyła w tym roku 33 lata. 

Misheel Jargalsaikhan, czyli aktorka, która wcieliła się w tę rolę, nie jest może dziś tak popularna, jak Monika Mrozowska czy Aleksandra Szwed, ale od czasu do czasu wciąż można zobaczyć ją na ekranie i podczas branżowych imprez. 

Poza tym aktywnie udziela się w mediach społecznościowych i wciąż przyjaźni się ze swoim serialowym rodzeństwem. Szczególnie dobry kontakt ma z Moniką Mrozowską.

Reklama

Znane panie często się widują i publikują na Instagramie wspólne zdjęcia. 

Misheel Jargalsaikhan. Zosia z "Rodziny zastępczej" po latach na salonach

Niedawno Misheel Jargalsaikhan była gościem na tegorocznych Andrzejkach Music Box Party 2021 w jednym z warszawskich klubów i, podobnie jak inne gwiazdy, zapozowała na ściance. 

Postawiła na dość skromną, szaro-czarną sukienkę, do której dobrała płaszcz w wyrazistym czerwonym kolorze, czarne botki i niewielką torebkę. Jej makijaż był bardzo delikatny i jedynie podkreślał jej urodę. 

Jak widać, Zosia z "Rodziny zastępczej" wyrosła na piękną, naturalną kobietę.

Chociaż gwiazda na co dzień nie maluje się mocno, od czasu do czasu Misheel Jargalsaikhan lubi zaszaleć i pokazać się w nieco bardziej drapieżnym wydaniu, czego efekty można zobaczyć na powyższych zdjęciach. 

Trzeba przyznać, że jej zmysłowa sesja robi wrażenie! 

Czytaj również: 

Sławomir i Kajra już tego nie ukrywają! 

Krzysztof Jackowski jest przerażony. Polacy będą uciekać!

Elżbieta Witek postawiła na swoim

Conchita Wurst. Jak wygląda dziś? 

Zobacz także: 

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy