Reklama

Jackowski jest przerażony. Polacy będą uciekać do Rumunii?

Na początku jesieni Krzysztof Jackowski, najpopularniejszy polski jasnowidz, podzielił się przerażają wizją przyszłości. Podczas transmisji na żywo opowiedział, jakie losy czekają mieszkańców Afganistanu. Teraz jasnowidz ostrzega Polaków przed widmem... ucieczki z kraju!

Krzysztof Jackowski to najpopularniejszy polski jasnowidz, który od lat dzieli się z fanami swoimi, często przerażającymi wizjami. Wielu z nich wierzy w jego przepowiednie, a wróżbita utrzymuje, że dzięki jego niezwykłym umiejętnościom udało mu się rozwiązać już setki spraw i odnaleźć wiele zaginionych osób. Rzeczywiście, Jackowski niejednokrotnie współpracował z policją i pomagał funkcjonariuszom w poszukiwaniach. Obecnie skupia się jednak głównie na działalności w sieci. 

Przerażająca wizja Jackowskiego! Polacy będą uciekać do Rumunii?

Krzysztof Jackowski podzielił się ostatnio z internautami swoją kolejną wizją. Co ciekawe, jasnowidz też jest nią przerażony! Jackowski prowadził w poniedziałek live'a na Youtube, podczas którego odpowiadał na pytania internautów i dzielił się z nimi przemyśleniami. W pewnym momencie przypomniało mu się na wizji, jak mówił do swojej córki, Moniki, o tym, co czeka nas w niedalekiej przyszłości: 

Reklama

- (...) w pewnym momencie będziemy musieli uciekać. Rumunia i Bułgaria - to będą dla nas bezpieczne miejsca.(...) To mnie przeraża. Ja tego kompletnie nie rozumiem, ale tak to czuję - powiedział.

Przerażające wizje jasnowidza, którymi dzieli się z nami od wielu lat, na szczęście rzadko się sprawdzają. Pozostaje więc wierzyć, że i ta nie dojdzie do skutku...

Krzysztof Jackowski: "Na świecie powstaną dwa konflikty"

Wróżby andrzejkowe: Czym jest linia anioła stróża?

Ceny w grudniu będą jeszcze wyższe. Kiedy robić zakupy na święta?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Krzysztof Jackowski | jasnowidz | Wizje | przepowiednie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy