Reklama

Miss Polonia:Uroda to nie jedyny atut

Krzywdzące są opinie, że uczestniczki konkursów piękności nie należą do najmądrzejszych- powiedziała Miss Polonia 2016 Izabella Krzan. Dodała, że uroda nie jest jedynym atutem kandydatek, z których wiele jest studentkami i ma szerokie zainteresowania.

- Denerwuję się, gdy słyszę opinie, że dziewczyny biorące udział w wyborach Miss do najmądrzejszych nie należą. Wśród 20 dziewcząt, które brały udział w finale konkursu Miss Polonia były dziewczyny studiujące medycynę i prawo, zatem są to przyszłe lekarki, stomatolożki i prawniczki. To są młode, inteligentne dziewczyny, które w każdej dziedzinie się sprawdzają - oceniła Miss Polonia.

Dodała, że gdy wygrała konkurs Miss Polonia, usłyszała wiele ciepłych słów z gratulacjami, ale były też opinie negatywne.

 - Są ludzie, którzy krytykę mają w naturze i wkładają szpilkę - podkreśliła.

Reklama

Podkreśliła, że dla niej wybory Miss Polonia to szansa na realizację planów i marzeń.

 - Moja mama zawsze mnie wspierała i mówiła, żebym realizowała swoje marzenia. W przyszłości chcę być dziennikarką i prezenterką telewizyjną i wierzę, że plany zrealizuję. Pierwsze już osiągnęłam, bo stałam się rozpoznawalna - zaznaczyła.

Dodała, że obecnie studia (studiuje ekonomię na trzecim roku w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego), będzie musiała pogodzić z przygotowaniami do konkursu Miss Universe, który odbędzie się na Filipinach.PAP life

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy