Reklama

Reklama

Modowy sekret księżnej Kate

Elegancko ubrana, starannie wymalowana, uśmiechnięta i prawie zawsze na obcasach. Jak ona to robi? Już wiemy! Magazyn „Vanity Fair” ujawnił mały sekret księżnej Kate.

Kate Middleton już dawno została uznana za ikonę mody. Na ten tytuł zapracowała swoim konsekwentnym stylem, opartym na klasycznych, a zarazem kobiecych stylizacjach.

Księżnej Kate właściwie nie zdarzają się modowe wpadki i dni, w których zaniedbuje wygląd. Świetnie wyglądała nawet kilka godzin po porodzie, gdy wraz z małą Charlotte i mężem, ubrana w sukienkę i buty na obcasie pozowała przed szpitalem.

No właśnie, na obcasie. Dziennikarze "Vanity Fair" zdradzili ostatnio, jak udaje się księżnej paradować w szpilkach niemal codziennie. Sekretem są... wkładki do butów robione na zamówienie.  - Kate zamówiła od razu kilka kompletów, uważa że są świetne - mówi anonimowy informator.

Reklama

Cóż, Kate nie miała wielkiego wyboru. Podobno ostatnio musiała zrezygnować z noszenia butów na koturnie bo... taki fason nie podoba się brytyjskiej królowej.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy