Reklama

Reklama

Mój polski Romeo

Francuzi zdetronizowani! Teraz najlepszymi kochankami są ci, w żyłach których płynie polska krew. Ich czarowi już uległy gwiazdy i top modelki.

Will Adamowicz zaimponował Emmie ułańską fantazją

Emma Watson (22) ceni mężczyzn z charakterem. Do takich zalicza się Will Adamowicz, nowy towarzysz filmowej Hermiony. Poznali się w ubiegłym roku na Uniwersytecie Oksfordzkim, gdzie Emma studiuje literaturę angielską. To Will wykonał pierwszy krok. Zaimponował jej ułańską fantazją, którą być może odziedziczył po swoich polskich przodkach. Nowy związek Emma ukrywała przez wiele miesięcy. Dopiero na festiwalu muzycznym Coachella w Kalifornii fotoreporterom udało się uchwycić ich razem. Choć zdjęcia nie pozostawiają wątpliwości, że uczucie jest gorące, zakochanych czeka próba rozłąki. Will jest w Oksfordzie tylko na stypendium i niebawem może wrócić do Bostonu.

Reklama

Adele wypiękniała dla Simona Koneckiego

Na początku stycznia świat zelektryzowała wiadomość, że Adele (24) ma nowego chłopaka, Simona Koneckiego (36). Media szybko wzięły jej towarzysza pod lupę i obwieściły, że ma... żonę i córkę. "Simon jest rozwiedziony od czterech lat", dementowała te plotki piosenkarka. Co więcej wiadomo o Koneckim? Simon to Brytyjczyk o polskich korzeniach, absolwent prestiżowego Eton College. Pracował jako finansista, teraz prowadzi organizację Drop4Drop, która zapewnia wodę pitną krajom Afryki. To dzięki Simonowi Adele tak ostatnio wypiękniała. "Razem chudną, razem ćwiczą, planują również wspólną przyszłość" - donosi "Daily Mail".

Polski aktor John Krasinski rozkochał w sobie Emily

Jak głosi plotka, do małżeństwa aktorki Emily Blunt (29) z przystojnym Polonusem nie doszłoby bez pomocy swatki Anne Hathaway. To koleżanka Emily z planu filmu "Diabeł ubiera się u Prady" przedstawiła jej polsko-amerykańskiego aktora Johna Krasinskiego (32). "Kiedy ją zobaczyłem, było po mnie. Pomyślałem: »O Boże, chyba się w niej zakochałem«" - tak John wspomina początki ich związku.

Jak się okazało, zauroczenie było obustronne. Po romantycznych uniesieniach górę wzięła praktyczna natura Krasinskiego. "Doszedłem do wniosku, że muszę oświadczyć się Emily, zanim ona zda sobie sprawę, że może mieć każdego innego faceta" - wyznał szczerze. I dopiął swego: w 2010 roku stanął z ukochaną na ślubnym kobiercu. Na weselu wzniósł tradycyjny toast, czyli swojskie: "Sto lat!".

David Burtka ujął Neila manierami dżentelmena

Niezapomniany Doogie Howser, czyli Neil Patrick Harris (38), od ośmiu lat związany jest z aktorem Davidem Burtką (37). Partner Neila może się pochwalić nie tylko polskimi korzeniami, ale również zachowaniem godnym dżentelmena. "Oświadczył mi się pięć lat temu na rogu ulicy, na której się poznaliśmy (...). Nagle uklęknął i poprosił mnie o rękę", opowiada Harris. Niedawno spełniło się ich marzenie o powiększeniu rodziny - powitali na świecie bliźnięta, które urodziła im matka zastępcza. A pomyśleć, że jeszcze przed poznaniem Davida Neil bał się, że przez całe życie będzie sam.

Jamie Mazur zasypuje Alessandrę prezentami

Chociaż poznali się na weselu ich wspólnego przyjaciela w Rio de Janeiro w 2003 roku, Alessandra Ambrosio (31) na pierwszą randkę z amerykańskim biznesmenem polskiego pochodzenia, Jamie Mazurem, umówiła się dopiero dwa lata później. I wpadła po same uszy! Dziś są szczęśliwymi rodzicami czteroletniej piękności o znajomo brzmiącym imieniu Anja, a na początku maja na świat przyszedł ich syn, Noah Phoenix. Mieszkający w Kalifornii Mazur prowadzi firmę zajmującą się sprzedażą dżinsów. "Ponieważ Jamie śledzi trendy, zawsze dostaję najlepsze modele", chwali swojego partnera Alessandra. Jak brazylijska supermodelka odwdzięcza mu się za podarunki? Może gotuje mu pierogi, których przyrządzania nauczyła ją polska babcia?

Show
Dowiedz się więcej na temat: Adele | Emma Watson | Alessandra Ambrosio

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy