Monika Brodka ogoliła włosy?

Polska wokalistka zaskoczyła fanów zdjeciem, które opublikowała dziś rano na swoim profilu na Instagramie. Czyżby Monika zdecydowała się zgolić włosy?

Monika Brodka
Monika BrodkaMWMedia

Monika Brodka znana jest ze śmiałych, wizerunkowych eksperymentów. W ubiegłym roku, zaskoczyła fanów nową, alternatywną fryzurką inspirowaną lookiem popularnym w latach 70. Jednak tym razem, zdecydowała się na naprawdę odważny krok.

Dzisiaj rano Brodka opublikowała na swoim Instagramie zdjecie, na którym ma... ogoloną głowę. Wokalistka pozuje na nim w czarnym, prostym golfie, na granatowym tle. Jak napisała pod fotografią, nowa fryzurka to prezent, jaki sprawiła sobie na urodziny.


 - Jest styl! Ale trochę szkoda...
 - Wow, co za odwaga!
 - Z taką głową można wszystko! - komentują fani.

Nową "fryzurę" Brodki skomplementowała też blogerka, Maffashion. Maff udostępniła na Facebooku zdjęcie wokalistki, opatrując je hashtagiem #szanujeto

Naszym zdaniem, Monika wygląda rewelacyjnie! Chociaż wciąż zastanawiamy się, czy to naprawdę trwała zmiana, czy tylko udana charakteryzacja, albo... Photoshop. Sprawa pewnie wkrótce się wyjaśni. A jak wam podoba się ten nowy look?

INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas