Reklama

Monika Goździalska na zdjęciach sprzed lat

Monika Goździalska robi wiele, by zaistnieć w polskim show-biznesie. Dotąd nie udało jej się dołączyć do grona pierwszoligowych celebrytów.

Goździalska jako nastolatka wyjechała do Paryża, gdzie pracowała jako modelka. W 1999 roku została wybrana "Twarzą Europy". Jednak pracę przed aparatem przerwała ciąża, a pani Monika wróciła do kraju.

Nie dawała jednak za wygraną i w 2002 roku zaliczyła epizod w reality show "Big Brother", by rozwinąć skrzydła w celebryckiej wersji programu kilka lat później. W 2012 roku dotarła do finału "MasterChefa". Krótkie programy kulinarne z jej udziałem emitowała np. Telewizja Publiczna. W 2019 roku wydała książkę "#niedopodrobienia" z przepisami, opisami ćwiczeń i rozmowami.

Reklama

Goździalska jest również bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Jej instagramowy profil obserwuje w tym momencie ponad 87 tys. użytkowników.

Ostatnio celebrytka zamieściła tam post, w ramach którego zestawiła swoje fotografie z ostatnich pięciu lat.

- Teraz tak nawiasem zaznaczę, przed tym gdy ktoś się przyczepi, że mam coś zrobione, to zaskoczę - robię usta, mega rzadko, botox, mezoterapie i mam w dupie, mam obecnie w dupie mądrości wróżbitów dotyczące tego co mam zrobione. Bo patrzę na czas kiedy nie wszystko było fantastyczne, a uczenie się żyć od nowa tez nie należało do najszczęśliwszych (pis. org.).

Choć niełatwo zrozumieć, co Goździalska tak naprawdę ma na myśli, domyślamy się, że nie zależy jej na opinii innych dotyczącej wyglądu zewnętrznego.

Zobaczcie, jak wyglądał wpis celebrytki w całości. Śledzicie jej poczynania?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Monika Goździalska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy