Reklama

Reklama

Monika Mrozowska zmęczona macierzyństwem!

Monika Mrozowska w styczniu 2021 roku urodziła czwarte dziecko. Choć jest to dla niej ogromna radość, to nie chce ukrywać, że bywa bardzo zmęczona jako mama takiej gromadki. Gwiazda właśnie pokazała w mediach bardzo szczere zdjęcie i pokusiła się o kilka mocnych słów we wpisie.

Monika Mrozowska była gwiazdą serialu "Rodzina zastępcza", ale widzom dała się także poznać jako ekologiczna mama, która dzieli się swoimi przemyśleniami odnośnie życia i macierzyństwa w mediach społecznościowych. 

W styczniu 21 roku do trójki pociech Moniki Mrozowskiej, dołączył najmłodszy członek rodziny - Lucjan. Choć Monika nie posiadała się ze szczęścia, nie jest tajemnicą, że czwórka dzieci potrafi dać w kość mamie. 

Aktorka nie ma zamiaru tego ukrywać i pokusiła się o szczery wpis w swoich mediach społecznościowych. Opisała, jak wygląda dzień z maleństwem i nikogo chyba nie zaskoczyła tym, że bywa on naprawdę trudny. 

Dodatkowo pochwaliła się zdjęciem, na którym nosi Lucjana, a ona sama nie wygląda na wypoczętą. W komentarzach można znaleźć same ciepłe słowa od internautów i zapewnienia, że inne mamy doskonale to rozumieją. 

Reklama

***

Zobacz również:

Rozlicz PIT online już teraz lub pobierz darmowy program  


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Monika Mrozowska | macierzyństwo

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy