Reklama

Reklama

Monika Olejnik pokazuje brzuch

Monika Olejnik zamieszcza na swoim instagramowym profilu mini-felietony. Ostatnio wypowiedź zilustrowała takim zdjęciem, że fanom trudno było skupić się na czytaniu.

Choć trudno w to uwierzyć, Olejnik w lipcu tego roku skończyła 64 lata. Dziennikarka jest od wielu lat związana z telewizją TVN. Pracowała też w radiowej "Trójce" i Radiu Zet.

Olejnik od 1996 roku jest w związku z, młodszym o 15 lat, dziennikarzem sportowym - Tomaszem Ziółkowskim.

Dziennikarka dba o formę, regularnie ćwiczy (zdjęciami wykonanymi w trakcie treningów dzieli się za pośrednictwem mediów społecznościowych), a do tego interesuje się modą. Efekt? Wygląda co najmniej 10 lat młodziej!

Do jednego z najnowszych zdjęć pani Monika pozuje w sportowym topie i krótkich spodenkach, odsłaniając uda i brzuch.

Reklama

Na reakcje fanów dziennikarki nie trzeba było długo czekać. "Ale laska!" - napisała Martyna Wojciechowska. "Z kim pani podpisała pakt, że widzimy ciało nastolatki" czy "Ale pięknie pani wygląda" - wtórowali jej internauci.

Wy też podziwiacie formę dziennikarki?

#POMAGAMINTERIA

Pięć rodzin, pięć dni i piętnaście wymagających treningów. Obóz Muay Thai, którego pierwsza edycja odbyła się w zeszłym roku, jest szansą dla młodzieży w spektrum autyzmu na poznanie smaku zdrowej rywalizacji, wygranej, a czasem także porażki. Jak mówią organizatorzy: "To, że nasi podopieczni nie utrzymują kontaktu wzrokowego z rozmówcą, nie znaczy, że nie mają nic do powiedzenia. Sport uczy nas szacunku do siebie i każdego rywala. Jeśli tego nie zrozumiesz, oddalasz się od mety". Organizacja tegorocznej edycji wciąż stoi pod znakiem zapytania, jednak dzięki ludziom dobrej woli szanse na wyjazd z każdym dniem rosną. I ty możesz pomóc! Sprawdź szczegóły! 

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Monika Olejnik | olejnik

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje