Reklama

Reklama

Monika Richardson opowiada, jak się czuje po rozwodzie

Monika Richardson i Zbigniew Zamachowski byli małżeństwem przez siedem lat, jednak kilka miesięcy temu się rozwiedli. Oboje mają już nowych partnerów. Teraz prezenterka telewizyjna zdecydowała się opowiedzieć o relacjach z byłym mężem.

Richardson i Zamachowski. Rozstanie

Zarówno dla Moniki Richardson jak i dla Zbigniewa Zamachowskiego wspólne małżeństwo było trzecim w ich życiu. Dziennikarka miała już dwójkę dzieci, natomiast aktor - czwórkę. Byli razem przez ponad siedem lat, jednak w zeszłym roku ich drogi się rozeszły.

Powodem rozstania była zdrada Zamachowskiego. Mężczyzna związał się z koleżanką po fachu, aktorką Gabrielą Muskałą. Richardson z kolei po rozwodzie także weszła w nowy związek - z producentem filmowym Konradem Wojterkowskim.

Richardson o byłym mężu

Teraz w rozmowie z newseria.lifestyle kobieta opowiedziała o relacjach z byłym mężem. Przyznała, że nie ma z nim kontaktu i wyjaśniła, dlaczego wróciła po rozwodzie do poprzedniego nazwiska, które nosi po swoim pierwszym mężu. Zagraniczne nazwisko pomaga jej także w prowadzeniu szkoły językowej.

Reklama

Richardson wyznała, że czuje się obecnie bardzo szczęśliwa. Dziennikarka stwierdziła: "Teraz jestem w takiej sytuacji, która sprawia, że wstaję rano z bananem na twarzy i kładę się wieczorem z może bardziej refleksyjnym, ale też uśmiechem".

Richardson i Zamachowski. Kim są?

Monika Richardson w tym roku skończy 50 lat. Pochodzi z Wrocławia i z wykształcenia jest iberystką. Popularność zyskała jako prowadząca program "Europa da się lubić" w Telewizji Polskiej. Później prowadziła także "Pytanie na śniadanie".

Z kolei Zbigniew Zamachowski to znany polski aktor. Urodził się w Brzezinach i ma 60 lat. Wystąpił w wielu polskich filmach i serialach, gra także w teatrach. Dodatkowo jest wykładowcą piosenki aktorskiej w warszawskiej Akademii Teatralnej.

Czytaj więcej:

Monika Richardson prosi fanów. Nie nazywajcie Zamachowskiego "spoconym wieprzem"

Gabriela Muskała opublikowała zdjęcie z Zamachowskim. Jednak nadal są razem?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Monika Richardson

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy