Reklama

Reklama

Najbardziej szalone lata

...mamy chyba za sobą. Dziś show-biznes okrzepł i rządzi się jasnymi regułami. A my z okazji 5. urodzin wspominamy ekscesy i nieoczekiwane zwroty akcji.

Najmłodszy amant

"Dziewczyny piszczą, krzyczą i rzucają mu się na szyję", zdradziła osoba z produkcji "The Voice of Poland". "Zrobię wszystko, tylko daj mi numer do Maćka", słyszy na każdym kroku Olga Kalicka, partnerka Macieja Musiała (18) w serialu "Rodzinka.pl". Młody aktor naprawdę zawrócił w głowach polskim nastolatkom. Najlepszym miernikiem popularności jest jego fanpage na Facebooku, który polubiło aż 270 tysięcy osób!

Najwięcej rozstań

...przyniosły lata 2012 i 2013. Małżeństwa zakończyli m.in. Małgorzata (35) i Jacek (44) Rozenkowie, Halina Mlynkova (36) i Łukasz Nowicki (41), Samanta (37) i Maciej (38) Stuhrowie, Julia Chmielnik (32) i Hubert Urbański (47) . Mamy nadzieję, że to raczej przesilenie niż tendecja rosnąca!

Reklama

Najbardziej romantyczne wyznanie

...popełnił na łamach SHOW w 2012 roku Robert Janowski (52). "Wypatrujemy nie wiadomo jakich pięknych orłów, latających po wielkim niebie. A tu obok siedzi malutki ptaszek...", mówił zapytany o szczęście. Miłość prezentera do Moniki Głodek (39) wkrótce została wystawiona na próbę. I przeszła ją zwycięsko. Para właśnie powiedziała sobie "tak".

Najgorsze stylizacje

Szokowała odważnymi odsłonami, zaskakiwała sukienkami z dziwnymi nadrukami, raziła zestawieniem kolorów. W efekcie regularnie gościła w naszej rubryce "Gafy". Ilonie Felicjańskiej (40) zabrakło wyczucia stylu. Chyba, że kontrowersyjna celebrytka świadomie prowokowała.

Najdziwniejszy makijaż

W 2012 roku Edyta Górniak (40) postanowiła zostać trendsetterką. Jako jedna z pierwszych celebrytek zdecydowała się na "ombre hair" (włosy o rozjaśnionych końcówkach), widywaliśmy ją również w okularach z grubymi oprawkami i z biało-czerwonymi ustami. Nam najbardziej utkwił w pamięci futurystyczny makijaż z festiwalu TOPtrendy.

Najgłośniejszy skandal

Tego jeszcze nie było! Zdjęcia celebrytki oskarżonej o przyjęcie łapówki w otoczeniu zamaskowanych funkcjonariuszy CBA, wstrząsnęły show- -biznesem. Śledztwo umorzono, ale skandal i tak zniszczył karierę Weroniki Marczuk (42).

Najmniej twarzowa fryzura

Dziś patrzymy na nie z rozbawieniem, ale pięć lat temu "pazurki" biły rekordy popularności w salonach fryzjerskich. Nic dziwnego, ich wiernymi fankami były w swoim czasie Victoria Beckham (39) i Jolanta Pieńkowska (48). Pasma strzępione brzytwą odejmowały lat, ale także kobiecego uroku.

Najseksowniejsze przedmioty pożądania

Szpilki Manolo Blahnika? Sandały Jimmy’ego Choo? Pięć lat temu najbardziej pożądane okazały się zabójczo seksowne muszkietery. Ten sam model - Christiana Louboutina - nosiły m.in. królowe polskiej sceny: Doda (29) i Beata Kozidrak (53). Podobno do odważnych świat należy...

Najlepsza zabawa

...towarzyszyła uczestnikom i widzom trzynastu edycji "Tańca z gwiazdami". Szampański nastrój panował nie tylko na wizji, ale także na afterparty programu. Królem parkietu i tu, i tam był tancerz Rafał Maserak (29), partnerujący m.in. Małgorzacie Foremniak (46) i Oli Kwaśniewskiej. Na przyjęciach kroku dotrzymywała mu Edyta Herbuś (32), dla której show okazał się trampoliną do kariery.Show
Dowiedz się więcej na temat: Maciej Musiał | Jerzy Stuhr | Jacek Rozenek | Jaroslaw Antoniak

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy