Najmłodsza premier świata wzięła ślub

34-letnia Sanna Marin jest szefową rządu Finlandii. Po 16 latach związku ze swoim partnerem Markusem Räikkönenem wypowiedziała magiczne "tak". Są już pierwsze zdjęcia z ceremonii!

Minttu Saarni/Lehtikuva Oy/East News
Minttu Saarni/Lehtikuva Oy/East NewsMinttu Saarni/Lehtikuva Oy/East NewsReporter

Poznali się, gdy mieli 18 lat, a teraz, po 16-latach związku, zostali małżeństwem. O swoim mężu mówi nie tylko "ukochany", ale przede wszystkim "przyjaciel". Małżonek szefowej fińskiego rządu jest dyrektorem ds. komunikacji.

W 2018 roku urodziła się ich córka, ale dopiero teraz postanowili sformalizować związek. W skromnej uroczystości wzięło udział 40 osób. Zorganizowano ją oficjalnej rezydencji premiera Finlandii w Kesäranta.

Sanna Marin pochwaliła się zdjęciami z tej uroczystości na Instagramie. 

Widzieliśmy i doświadczaliśmy razem wiele, dzieliśmy radości i smutki, wspieraliśmy się w spokoju i podczas burz. Przeżywaliśmy razem młodość, staliśmy się dorosłymi i rodzicami naszej córki- napisała pod ślubnym zdjęciem premier Finlandii

Sanna Marin na swój ślub wybrała bardzo piękną, jedwabną sukienkę o klasycznym kroju. Luźne fale i delikatne upięcie oraz naturalny makijaż idealnie podkreśliły urodę pani premier.

Do tego nie zabrakło oczywiście ślubnego bukietu z białych piwonii.

Premier Finlandii wraz z mężem wyglądają cudownie. Życzymy im dużo szczęścia na nowej drodze życia.

INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas