Reklama

Reklama

Najpiękniejsza polska "policjantka" pokazała pelikany. Fani zrywają boki

Ewelina Ruckgaber - gwiazda Polsatu znana jest nie tylko z roli Natalii Nowak w serialu "Gliniarze", choć niewątpliwie ta przyczyniła się do popularności aktorki. Ruckgaber zgromadziła pokaźne grono fanów również dzięki mediom społecznościowym, a jej followersi mocno doceniają jej aktywność. Ostatnio aktorka podzieliła się z nimi zabawnym filmem, na którym dumnie prezentuje swoje... pelikany na ramionach.

Kim jest Ewelina Ruckgaber? Fani pokochali ją za rolę Natalii w "Gliniarzach"

Ewelina Ruckgaber to aktorka znana głównie z flagowego serialu "Gliniarze" w telewizji Polsat. Gwiazda wciela się w nim w rolę asp. szt. Natalii Nowak, a jej poczynania jako policjantki śledzą tysiące wiernych widzów programu. 

Aktorka gra w "Gliniarzach" od samego początku produkcji paradokumentu, czyli od 2016 roku. Szybko zresztą zaskarbiła sobie sympatię widzów jako nieustępliwa, zdeterminowana i profesjonalna Natalia Nowak, która nie boi się nawet najbardziej niebezpiecznych wyzwań. W serialu życie zawodowe Natalii przeplata się z osobistym i rodzinnym, które niestety nie jest pozbawione trosk i rozterek. 

Reklama

Ewelina Ruckgaber prywatnie. Z kim związana jest aktorka?

Ewelina Ruckgaber zawsze podkreśla w wywiadach, że rola Natalii w "Gliniarzach" pomogła jej spełnić wiele głęboko skrywanych marzeń. Aktorka urodziła się 19 lutego 1986 roku w Warszawie i od najmłodszych lat wiązała swoją przyszłość z szeroko pojętą branżą filmową i rozrywkową. 

Oprócz talentu aktorskiego, gwiazda niejednokrotnie stawała przed mikrofonem w roli wokalistki i prezenterki. Wystąpiła w takich hitowych produkcjach jak: "Tata, a Marcin powiedział...", "Na Wspólnej", czy "Pierwsza Miłość". Prywatnie partnerem Eweliny Ruckgaber jest Łukasz Strzałka, którego poznała na planie serialu "Gliniarze". 

Ewelina Ruckgaber na Instagramie. Film aktorki rozbawił fanów do łez!

Ewelina Ruckgaber aktywnie prowadzi również konta w mediach społecznościowych. To jej miejsce nie tylko na prowadzenie działalności biznesowej, ale też na dzielenie się z fanami ciekawymi spostrzeżeniami. Aktorka od dawna znana jest również z pełnych dystansu wpisów i okolicznościowych żartów, którymi raczy swoich obserwatorów. Nie inaczej było i tym razem. 

Ostatnio Ruckgaber zaskoczyła fanów nagraniem, na którym... wyśmiewa na filmie szpetne "pelikany" na swoich ramionach. Film opatrzyła wymownym komentarzem: "Gdy chcesz usprawiedliwić brak ćwiczeń fizycznych...", pod postem pojawił się również opis: "Nikt nie jest idealny...". 

Nagranie rozbawiło fanów gwiazdy. Followersi nie szczędzili aktorce ciepłych słów, doceniając jej humor, dystans do siebie i otwarte manifestowanie niedoskonałości ciała. 

"Przeuwielbiam ciebie oglądać. Masz super pozytywną energię", "Dziołcha Tyś jest udana!", "Zgadzam się i trzeba zaakceptować takimi, jakimi jesteśmy, jedni są chudzi drudzy puszyści" - to tylko część pozytywnych uwag pod postem gwiazdy Polsatu. Trudno się dziwić, nie od dziś Ewelina Ruckgaber stara się normalizować odmienność i odbiegający od ideału wzór kobiecości, wspierając tym samym inne osoby, które mierzą się z podobnymi problemami. 

***
Zobacz więcej! 

Polski zielarz przewidział losy Europy? Oto co stanie się z Polską!

Wielu kierowców tak jeździ, a grozi za to 1500 zł mandatu. Uważaj na tablice!

Kolejny produkt idzie na rekord z cenami! Oto powód 

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy