Reklama

Reklama

Najseksowniejsi 2010

Już po raz drugi SHOW przedstawia najseksowniejszych mężczyzn polskiego show-biznesu! W naszym plebiscycie na portalu Interia.pl głos oddało aż 16 961 internautów! Dziś ogłaszamy, kto wygrał.

Filip Bobek - 4240 głosów


Wiek: 29 lat. Dzięki brawurowej roli Marka Dobrzańskiego w "Brzyduli", zdobył nie tylko popularność, ale i... tytuł Najseksowniejszy 2010!
Setki komplementów, które usłyszał od kobiet, sprawiły, że przestał lekceważyć swoją urodę. Zrozumiał, że to jego atut. Zaczął też o siebie bardziej dbać. Kiedyś żywił się niemal wyłącznie słodyczami (wciąż mówi o sobie: łasuch), teraz do diety przywiązuje większą wagę.
Innym mężczyznom Filip radzi: "Żeby podobać się kobietom, facet powinien wiedzieć, kim jest, a nie jaki powinien być" - mówi w rozmowie z SHOW. I dodaje, że nawet w XXI wieku mężczyzna nie powinien zapominać o wciąż istniejącej kulturze osobistej i dobrym wychowaniu. Tak brzmi przesłanie dla facetów od Najseksowniejszego 2010.

Reklama

Tomasz Ciachorowski - 3562 głosy


Wiek: 30 lat. Zakochane w Michale dziewczyny mówią, że serial "Majka" oglądają tylko dla niego. Trudno się dziwić - świetnie zbudowany przystojniak o błękitnych oczach robi piorunujące wrażenie. Prawdziwe Ciacho.

Jeśli chcesz go spotkać, zdradzamy, że zamieszkał niedawno na krakowskim Kazimierzu. Wieczorami bywa ze znajomymi w tamtejszych knajpkach. Rozglądaj się też na trasach szybkiego ruchu. Tomasz kocha jeździć samochodem. Najczęściej podróżuje między Gdańskiem, Krakowem, Warszawą a Olsztynem.
Lubi kobiety z inicjatywą, ale, niestety... "Upuszczają chusteczkę u moich stóp i patrzą, czy ja podniosę. A ja wolałbym, żeby dziewczyna zwyczajnie zaprosiła mnie na kawę. Wychowałem się z trzema siostrami, więc doskonale znam kobiece sztuczki" - opowiadał ze śmiechem w rozmowie z SHOW.

Marcin Dorociński - 2374 głosy


Wiek: 37 lat. Jeden z najzdolniejszych polskich aktorów. Na jego widok niejednej kobiecie zasycha w gardle. Prywatnie kochający mąż i ojciec.
Szaleje na punkcie swoich dzieci. Zachwyca go "prędkość, z jaką rosną i gotowość do zabawy nawet po nieprzespanej nocy". A kobiety szaleją za Marcinem, który, oprócz urody, wyróżnia się niespotykanymi w dzisiejszych czasach manierami przedwojennego dżentelmena. Oprócz tego jest niepoprawnym romantykiem, miłośnikiem sportu i zapalonym fotografem.
Wszystkiego o miłości nauczyła go żona, dzięki której, jak mówi, nie wstydzi się wyznawać uczuć. Otwarcie mówi: kocham.

Paweł Małaszyński - 2206 głosów


Wiek: 34 lata. Brązowooki romantyk, który kocha poezję, a w wolnych chwilach śpiewa w zespole Cochise.
Od dziecka chciał być strażakiem. Na szczęście marzenie małego Pawełka nie spełniło się i dzięki temu dorosłego Pawła można było podziwiać m.in. w "Oficerach" i "Świadku koronnym" . Niezależnie od tego, czy wciela się w postać żołnierza, prawnika czy nawet fajtłapy, zawsze wygląda seksownie.
Pociąga go to, co niepokojące, fascynuje go ciemna strona życia. Jednak pomimo tych deklaracji mówi rozbrajająco: "Żona wie o mnie wszystko". Najbardziej na świecie kocha swoją rodzinę.

Jan Wieczorkowski - 1866 głosów


Wiek: 38 lat. Spełniony jako aktor, ojciec, a od niedawna także mąż.
Po góralsku jest zadziorny. Pochodzi z małej miejscowości w górach. Podobno to podhalańskie środowisko ukształtowało jego charakter. Wieczorkowski twierdzi, że, jak każdy góral, potrafi postawić na swoim. Być może dlatego tak brawurowo gra twardzieli w stylu Władka z "Czasu honoru".
Ideał na trzy miesiące? Tak kiedyś mówiły o nim kobiety. Ale to już przeszłość! Od kiedy Janek poznał swoją żonę Ulę (są razem już trzy lata), zmienił się nie do poznania. Synkowi na dobranoc nuci "Deszczową piosenkę" i utwory Nirvany. Jest czułym, bardzo troskliwym ojcem i dobrym mężem.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje