Reklama

Reklama

Naomi Campbell z matką. Wyglądają jak siostry!

Modelka pojawiła się ostatnio na gali British Fashion Awards 2017. Przyprowadziła ze sobą nie byle jakiego gościa!

Podczas imprezy towarzyszyła jej mama - Valerie Campbell. 65-letnia Valerie jak zwykle olśniła wszystkich doskonałą formą i zjawiskowym wyglądem. Matka Naomi zresztą wzbudza sensację, gdziekolwiek pojawia się w towarzystwie córki i jest nie lada gratką dla pazernych fotoreporterów.

Naomi Campbell zawsze podkreśla, że jej mama jest jej najlepszą przyjaciółką. Trudno się dziwić - wiele razem przeszły, a tuż po narodzinach modelki nie mogły liczyć na luksusy, w jakie dziś wprost opływają. Valerie Campbell to była jamajska tancerka.

Reklama

Przez lata musiała wybierać pomiędzy czasem poświęconym córce (Valerie zaszła w ciąże, gdy miała zaledwie 18 lat) a zarabianiem pieniędzy, by wyżywić przyszłą modelkę. Naomi jako mała dziewczynka wędrowała z rąk do rąk kolejnych niań. Nigdy też nie poznała swojego ojca, za to z matką łączy je wyjątkowo silna więź.

Gdy Valerie Campbell zachorowała na raka piersi, największym wsparciem w powrocie do zdrowia okazała się córka Naomi. Jak sama wspomina, podczas, gdy reszta rodziny rozpaczała nad jej chorobą, Naomi zachowała zimną krew i poszukiwała praktycznych rozwiązań - od lekarzy aż po dietetyków onkologicznych. Matka modelki poddała się mastektomii oraz chemioterapii i na chwilę obecna udało jej się przezwyciężyć chorobę.

Dziś wspólnie mogą brylować na czerwonych dywanach i widać, że rozumieją się bez słów. Też uważacie, że wyglądają razem obłędnie?

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy