Reklama

Reklama

Natalia Kukulska pokazała zdjęcie z mężem

Natalia Kukulska uciekła z Polski przed niską temperaturą, pluchą i przedświąteczną gorączką. Z całą rodziną wypoczywa na Zanzibarze.

Kukulska należy do gwiazd, które chronią swoją prywatność. Jednak wakacyjny nastrój sprawił, że na swoim instagramowym profilu publikuje, śmielsze niż dotychczas, zdjęcia.

Reklama

Piosenkarka zamieszcza w mediach społecznościowych fotografie, na których pokazuje lokalną kulturę i tradycję oraz, oczywiście, zapierające dech w piersiach widoki.

Jednak oprócz tego zdecydowała się także na udostępnienie, dość intymnej, fotki z mężem! Pani Natalia od 20 lat jest żoną muzyka i kompozytora Michała Dąbrówki. Para doczekała się trójki dzieci.

Na zdjęciu widzimy ich czuły pocałunek na tle plaży. W tle majaczy domek na skale, do którego Kukulska nawiązała w opisie. 

- I wanna rock with you... - napisała.  

Natomiast obok rodziców jest ich najmłodsza pociecha - Laura.

Co myślicie o zdjęciu pani Natalii i jej ukochanego? My oczywiście jesteśmy na tak!

Samochód 20-lecia na 20-lecie Interii!

ZAGŁOSUJ i wygraj ponad 20 000 złotych - kliknij.

Zapraszamy do udziału w 5. edycji plebiscytu MotoAs. Wyjątkowej, bo związanej z 20-leciem Interii. Z tej okazji przedstawiamy 20 modeli samochodów, które budzą emocje, zachwycają swoim wyglądem oraz osiągami. Imponujący rozwój technologii nierzadko wprawia w zdumienie, a legendarne modele wzbudzają sentyment. Bądź z nami! Oddaj głos i zdecyduj, który model jest prawdziwym MotoAsem! 

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje