Reklama

Reklama

Natalia Siwiec swoje 37. urodziny świętuje w luksusach

Celebrytka, która niedawno wywołała poruszenie wśród fanów zdradzając, ile waży, teraz na swoim instagramowym profilu opublikowała zdjęcie z jachtu żeglującego po wodach otaczających Baleary. W skąpym, różowym bikini pozuje na tle turkusowego morza.

"Magic birthday" - tak swoje urodziny nazywa sama Natalia Siwiec. I rzeczywiście trudno oprzeć się wrażeniu, że miejsce, w którym przebywa jest bajkowe. Baleary, określane niekiedy mianem Karibów, tyle że europejskich, zachwycają widokami.

Fani zachwycają się jednak nie tyle widokami, co główną bohaterką zdjęcia. Gratulacje z powodu zjawiskowej figury przeplatają się z pytaniami o markę kostiumu i życzeniami urodzinowymi. Gdzie będzie urodzinowe przyjęcie i kto poza najbliższymi się na nim pojawi, jest skrzętnie skrywaną tajemnicą.

Reklama

Rok temu zakochany mąż, Mariusz Raduszewski, złożył swojej żonie publicznie piękne życzenia. Dziękując za czas spędzony razem, wyraził nadzieję, że ich córka Mia, będzie równie wspaniałym człowiekiem jak jej mama. Czym zaskoczy ukochany mąż w tym roku?

Zobacz również:

PAP life
Dowiedz się więcej na temat: Natalia Siwiec

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy