Reklama

Reklama

Natalia z "Rolnik szuka żony" pokazała zdjęcia ze ślubu

Telewizja Polska emituje właśnie siódmy sezon programu „Rolnik szuka żony”. Wiele wskazuje jednak na to, że tym razem wybory rolników i rolniczki były raczej chybione.

Po pierwszych porywach serca (np. Macieja do nauczycielki Moniki) przyszedł czas na rozczarowania i wyłącznie koleżeńskie relacje. Ale pamiętajmy, że jeszcze wiele może się wydarzyć!

Reklama

Tymczasem na popularności zyskują uczestnicy poprzednich edycji - fani formatu chętnie śledzą ich instagramowe profile. Tak jest chociażby w przypadku Natalii, która ponad rok temu była kandydatką na żonę Sławomira.

Młoda kobieta nie poddała się i postanowiła dalej szukać miłości. Za pośrednictwem mediów społecznościowych poznała odpowiedniego kandydata i w lipcu wzięła ślub.

W uroczystości brali udział m.in. znajomi z programu: Jakub oraz Ilona i Adrian. Ten ostatni wykonał młodej parze sesję zdjęciową, a jej efektami Natalia pochwaliła się właśnie teraz.

Na jej instagramowym profilu możemy zobaczyć 10 zdjęć zrobionych nad Bałtykiem. Każde z nich jest utrzymane w innym klimacie.

W komentarzach nie zabrakło komplementów, jednak pojawił się też głos krytyki:

"Zdjęcia to troszkę amatorka" - napisała jedna z użytkowniczek.

Zgadzacie się z nią? A może sesja Natalii i jej męża przypadła wam do gustu?

Dowiedz się więcej na temat: Rolnik szuka żony

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje