Reklama

Reklama

Nick Jonas nosił obrączkę czystości, ale nie wiedział, co to oznacza

Twórca hitu "Jealous" i jego bracia - Joe i Kevin - nosili obrączki, gdy byli młodsi jako wyraz czystości. Piosenkarz przyznał jednak, że to nie był ich wybór, ale presja ze strony kościoła.

Wyjaśniając skąd wziął się u nich pomysł na noszenie obrączek czystości, odpowiedział: - Pochodzę z bardzo religijnej rodziny. Mój tata był pastorem i zawsze byliśmy w centrum uwagi całej naszej społeczności. Byliśmy postrzegani przez pryzmat kościoła, a nasza rodzina była przykładem dla innych. Zanim zaczęła się nasza kariera w przemyśle muzycznym, musieliśmy sobie z tym jakoś radzić.

Reklama

- Taka jedna osoba z kościoła w pewnym momencie zażądała, aby młodzież zaczęła nosić obrączki czystości i podjęła się tego zobowiązania. Nie rozumieliśmy do końca z czym to się wiąże, ale weszliśmy w to.

23-letni piosenkarz zdjął obrączkę czystości, gdy się "zakochał" i zaczął "dokonywać własnych wyborów".

W rozmowie z "Reddit AMA" powiedział: - Zacząłem dokonywać własnych wyborów, zakochałem się, postanowiłem z uprawiać seks z tą osobą. Od tego momentu poczułem, że jestem mężczyzną i podejmuję decyzje zgodne z moimi przekonaniami. Potem wpłynęło to na moją muzykę i na to, jak postrzega mnie opinia publiczna.


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje