Reklama

Reklama

Nicki Minaj: Najpierw ślub, potem dziecko

Może zakłada krótkie spódniczki, może odsłania biust, może zmienia facetów jak rękawiczki, ale w głębi serca ceni tradycyjne zasady. Piosenkarka wyznała ostatnio, że nie wyobraża sobie urodzenia dziecka przed ślubem.

"Z pewnością wyjdę za mąż, zanim zdecyduję się na dziecko"  - powiedziała Nicki Minaj w wywiadzie udzielonym dziennikarzowi magazynu "Complex".

Jednocześnie Minaj wyznała, że chciałaby kiedyś założyć rodzinę, ponieważ czuje, że świetnie sprawdzi się w roli matki. W tej chwili Minaj wydaje swój trzeci album. Na pytanie dziennikarza: "Czy zamierza zostać mamą, zanim na półki sklepów trafi jej piąty krążek?", odpowiedziała: "Nie ważne ile pieniędzy zarobię, jeśli nie będę miała dziecka, nie będę się czuła spełniona jako kobieta. Czuję, że jestem powołana do bycia matką" - odpowiedziała Minaj.

Reklama

Minaj wyznała, że tradycyjne poglądy na temat rodziny wyniosła z domu. "Mama zawsze powtarzała mi, że na wszystko jest czas, że do macierzyństwa trzeba się przygotować, ciągle kładła mi to do głowy"  - tłumaczyła wokalistka.

Ciekawe tylko, kto miałby być tym mężem i ojcem przyszłych dzieci? Plotka głosi, że Minaj znów jest singielką...

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy