Reklama

Reklama

Nicole Kidman: Córka nie zaprosiła jej na ślub

Jak donoszą zachodnie media, Isabella, przybrana córka Nicole Kidman w ubiegłym miesiącu wzięła sekretny ślub. Na ceremonię, która odbyła się w Londynie, nie zaprosiła nawet własnych rodziców.

Jeśli wierzyć doniesieniom zza oceanu, Isabella od prawie miesiąca jest już mężatką. Adoptowana córka Nicole Kidman w ubiegłym miesiącu wzięła ślub z Maxem Parkerem, z którym spotyka się od roku. Ceremonia odbyła się bez udziału mediów, w małym gronie zaproszonych gości. Na liście tych ostatnich zabrakło miejsca dla  adopcyjnych rodziców panny młodej.

Reklama

Jak donoszą dziennikarze "Page Six", Kidman nie wiedziała nawet, że jej córka wychodzi za mąż, mimo że w trakcie uroczystości również przebywała w Londynie. Ojciec dziewczynki o uroczystości wiedział (wyłożył nawet pieniądze na jej organizację), ale zaproszenia i tak nie otrzymał.

Skąd ta niechęć do nieumieszczenia rodziców na liście gości? Niektórzy komentatorzy twierdzą, że nie bez związku może być fakt, iż zarówno Isabella jak i jej partner, są członkami kościoła scjentologicznego.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje