Reklama

Reklama

Nicole Kidman rozumie, że jej adoptowane dzieci chcą znać swoich biologicznych rodziców

Gwiazda filmu "Sekret w ich oczach" zasugerowała, że jej dzieci chciałyby dowiedzieć się czegoś więcej o swoim pochodzeniu.

Gwiazda filmu "Sekret w ich oczach", która razem z byłym mężem Tomem Cruisem adoptowała Isabellę (23 l.) oraz Connora (21 l.), zasugerowała, że jej dzieci chciałyby dowiedzieć się czegoś więcej o swoim pochodzeniu.

W rozmowie z magazynem "InTouch Weekly" powiedziała:

 - Doświadczenie każdej rodziny w tej kwestii jest inne. Jednak żyjemy w świecie zdominowanym przez technologię i wszystko jest bardziej jawne. Dzieci są dociekliwe i chciałyby znać swoje pochodzenie.

49-letnia aktorka, która razem z mężem Keithem Urbanem ma dwie córki - Sunday (8 l.) i Faith (5 l.) - wyznała wcześniej, że uwielbia spędzać czas z najmłodszymi dziećmi, ponieważ wspólne zabawy budzą w niej dziecko.

Reklama


Zapytana o to, co robi w wolnym czasie, odpowiedziała:

 - Gdy mam wolną godzinę, to zależy. Uwielbiam bawić się na podłodze z moimi dziećmi. Czytałam kiedyś artykuł, w którym było napisane, że ważne jest, aby bawić się z dziećmi godzinę dziennie. Ja tak robię i uwielbiam to. Budzi to we mnie dziecko. W ciągu jednej minuty potrafię się wyciszyć i medytować. Uwielbiam siedzieć w ciszy i medytować.

Nicole jest bardzo zadowolona ze swojego życia rodzinnego i przyznała, że żałuje, iż nie poznała Keitha wcześniej, ponieważ wtedy mogliby mieć więcej dzieci.

Dodała:

 - Żałuję, że nie poznałam go wcześniej, ponieważ wtedy moglibyśmy mieć więcej dzieci. Ale tak się nie stało. Byłoby wspaniale, gdybym mogła mieć z nim jeszcze dwoje dzieci. Ale Keith mówi: Nie ma co gdybać.

Bang Showbiz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje