Reklama

Reklama

Nicole Kidman rozważała kolejne adopcje

49-letnia aktorka przyznała, że zastanawiała się nad kolejnymi adopcjami.

49-letnia aktorka, która adoptowała Isabellę (23 l.) i Connora (20 l.) razem z byłym partnerem Tomem Cruisem, oraz ma biologiczne córki - Faith (5 l.) i Sunday Rose (8 l.) - z mężem Keithem Urbanem, przyznała, że zastanawiała się nad kolejnymi adopcjami i nie wyklucza powiększenia rodziny.

W rozmowie z "Mail Online" o planach powiększenia rodziny piękna blondynka, która w filmie "Lion. Droga do domu" wciela się w postać matki Sue Brierley, która adoptowała dziecko, powiedziała:  - Myślałam o tym.

- Nigdy nie mów nigdy jeśli chodzi o kolejne dzieci.

Para, która pobrała się w 2006 roku, wyznała, że obecnie ma pełne ręce roboty, wychowując dzieci.

Aktorka powiedziała:

Reklama

- Obecnie mamy pełne ręce roboty.

Gwiazda filmu "Australia" wyznała, że najnowszy film, w którym występuje również Dev Patel wcielający się w postać Saroo, jest bliski jej sercu, ponieważ porusza temat adopcji, a ona sama adoptowała dzieci.

Powiedziała:

 - Oczywiście gdy wybieram role, to muszą być bliskie mojemu sercu. Sama adoptowałam dzieci i przechodziłam przez to wszystko.

- W filmie ukazana jest również moc bezwarunkowej miłości matki. Tak samo Sue Brierley jest matką w filmie, jak i ja w prywatnym życiu.

- Trzeba nagłaśniać ten temat, ponieważ bardzo często ludzie myślą, że pary decydują się na adopcję z innych powodów. Ludzie mi to mówili, tak samo jak mówili Sue w filmie. Ale jeśli ktoś podejmuje taką decyzję, to tylko i wyłącznie ich wybór. Bohaterka filmu mówi o wizji adopcji dzieci i ja się z tym utożsamiam. Ja też tego doświadczyłam.


Bang Showbiz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje