Reklama

Nicole Scherzinger zachwyca w bikini. Co za ciało

Nicole Scherzinger nieustannie od lat zachwyca fanów swoją wyjątkową urodą i nienaganną figurą. 44-letnia piosenkarka wygląda jak modelka i właśnie pochwaliła się najnowszymi zdjęciami w bikini, które zrobiła podczas wakacji na Barbadosie. Fanom trudno od niej oderwać wzrok.

Nicole Scherzinger wypoczywa na Barbadosie

Nicole Scherzinger uwielbia podróżować i teraz, kiedy jej kariera nieco zwolniła, może częściej pozwalać sobie na urlop. Tym razem wybrała się na Barbados, skąd pochwaliła się zdjęciem w bikini. 

 Gwiazda obecnie ma 44 lata, ale jej ciało wygląda, jakby należało do 20-latki. Smukłe nogi i ramiona oraz umięśniony brzuch bez grama tłuszczu, wciąż wprawiają jej fanów w osłupienie. 

Gwiazda zapozowała do zdjęć w niezwykle kobiecym bikini, które podkreśliło jej wyjątkowo apetyczne kształty. 

W komentarzach pod zdjęciami z Barbadosu można było znaleźć same słowa podziwu dla jej  niezwykłej urody i niedowierzanie, że gwiazda nie wygląda na swój wiek. 

Sekret figury Nicole Scherzinger

To nie pierwszy raz, kiedy internauci zachwycają się sylwetką Nicole Scherzinger, która od lat wręcz obsesyjnie o nią dba. Jej wdzięki nie zmieniły się od momentu, kiedy pojawiła się w show-biznesie, czyli w 2003 roku, gdy występowała z zespołem "Pussycat Dolls". 

Reklama

Od dziecka kochała ruch i sport, a jej matka, która była zawodową tancerką hula, uczyła Nicole tego tańca od najmłodszych lat. Zamiłowanie do aktywności fizycznej pozostało, a taniec sceniczny stał się jej pasją. 

Dodatkowo Nicole Scherzinger dba o swoje ciało na różne sposoby, np. zażywając zimnych kąpieli. Swoją urodę zawdzięcza także wyjątkowym genom. Płynie w niej ukraińsko-hawajsko-filipińska krew i artystka jest niezwykle dumna ze swoich korzeni, które zagwarantowały jej taką urodę. 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Nicole Scherzinger

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy