Niczym Czerwony Kapturek. Joanna Jędrzejczyk błyszczała na Gali Mistrzów Sportu

Joanna Jędrzejczyk zaskoczyła kreacją na Gali Mistrzów Sportu. Cekinowa suknia z kapturem, w której zaprezentowała się sportsmanka zdecydowanie wyróżniała się z tłumu. Charakteru dodawał kaptur oraz odważny dekolt na plecach.

Joanna Jędrzejczyk na galę wybrała cekinową sukienkę od Violi Piekut
Joanna Jędrzejczyk na galę wybrała cekinową sukienkę od Violi PiekutTomasz Jastrzebowski/REPORTEREast News

Joanna Jędrzejczyk była jedną z gwiazd zaproszonych na tegoroczną Galę Mistrzów Sportu. Impreza co roku przyciąga tłumy najlepszych polskich sportowców oraz celebrytów. To też okazja, aby fani mogli zobaczyć, jak mistrzowie sportu prezentują się w wieczorowym wydaniu.

Choć Jędrzejczyk zakończyła karierę (decyzję podjęła spontanicznie w czerwcu po przegranej walce z Weili Zhang na gali UFC 275) fani nadal mogą śledzić jej życie w mediach społecznościowych.

Z zamieszczonych zdjęć czy InstaStories widać, że Jędrzejczyk, choć nie zajmuje się już sportem zawodowo, nadal dba o formę oraz o dietę.

Kilka dni temu zamieściła krótkie nagranie z treningu bokserskiego.

Hello! Komu boksa? Ja od rana naładowałam się treningowymi endorfinami na bokserskim treningu i dzień będzie lepszy Lubicie te treningowe zmęczenie i endorfiny? Jak dziś ze stanem waszej energii? Dziękuje za trening @boksolsztyn
napisała Jędrzejczyk na Instagramie

Fani śledzący media społecznościowe Joanny Jędrzejczyk wiedzą, że od lat, oprócz sportowych strojów i wygodnych stylizacji, Joanna lubi także zaszaleć z modą.

Nie raz publikowała zdjęcia w seksownych sukienkach podkreślających jej wysportowaną figurę oraz w eleganckich  marynarkach i szpilkach.

Joanna Jędrzejczyk na Gali Mistrzów Sportu

Teraz na Instagramie sportsmanka pochwaliła się przygotowaniami do Balu Mistrzów Sportu oraz spektakularną kreacją.

Jędrzejczyk na galę wybrała cekinową sukienkę od Violi Piekut, do której dobrała torebkę na łańcuszku Yves Saint Laurent. Nie zabrakło oczywiście szpilek.

Projektantka również pochwaliła się projektem na Instagramie

Kobieta, Wojowniczka, Mistrzyni!  - napisała projektantka.

Oryginalna czerwona suknia wyróżniała się wśród stylizacji innych gwiazd. Kreacja odważnie odsłaniała plecy, a głębokie rozcięcie odsłoniło zgrabne nogi Jędrzejczak.

Joanna Jędrzejczyk błyszczała na gali.
Joanna Jędrzejczyk błyszczała na gali. EN Tomasz Jastrzebowski/REPORTEREast News

Wyrazistości kreacji dodawał kaptur oraz mocno zaznaczone ramiona. Jak Wam się podoba Joanna Jędrzejczyk w takim wydaniu?

Czerwona suknia wyróżniała się wśród stylizacji innych gwiazd.
Czerwona suknia wyróżniała się wśród stylizacji innych gwiazd.Tomasz Jastrzebowski/REPORTEREast News
Zdanowicz pomiędzy wersami. Odc. 40: Michał SzczygiełINTERIA.PL
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas
{CMS: 0}