Reklama

Nie bogaty, lecz wierny

Danii Banks, znana modelka, ma dość umawiania się na randki z bogatymi mężczyznami. Chce miłości prawdziwej i kogoś, kto będzie jej wierny.

Modelka ma jednak duże obawy, związane... ze swoją karierą. Czy przeciętny mężczyzna będzie spotykał się z kimś, kto rozpala zmysły innych panów? Czy zaakceptuje fakt, że zarabia więcej od niego? A dzięki swej urodzie, Dani ma na koncie krocie.

Jej dotychczasowi partnerzy, podobnie jak ona, byli bogaci (spotykała się m.in. ze sportowcami). Niestety, swoje uczucia źle inwestowała. Pięknie początki znajomości i związków kończyły się złamanym sercem kobiety.

Otóż wszyscy wybrankowie Banks zdradzali ją. Na domiar złego, jedna z kobiet, przesłała modelce zdjęcie z mieszkania, które Danii dzieliła ze swoim wybrankiem.

Reklama

Danii wyznała, że bycie zdradzanym sprawiło, że czuła się brzydka i bezwartościowa, dlatego teraz szuka zwykłego mężczyzny. Obawia się jednak, że taki nie będzie chciał się z nią spotykać.

Modelka, która ma 6,6 miliona obserwujących na Instagramie, nie korzysta z aplikacji randkowych. Ma nadzieję, że spotka swojego przyszłego mężczyznę w realu.

Przeczytaj również: 


Polsko-francuska współpraca w kosmosie

Zobacz także: 


INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama