Reklama

Nigdy ci nie wybaczę!

Rozstając się, wypowiadali sobie wojnę. Długo toczyli boje, a dziś omijają się szerokim łukiem. Oto lista gwiazd, które wyrzuciły z serca byłych partnerów.

Emma walczy z Colinem za pomocą pióra

Brytyjska scenarzystka Emma Forrest (34) szukała sposobu, by otrząsnąć się po rocznym, burzliwym związku z Colinem Farrellem (35). Najpierw napisała o tym scenariusz filmu. Ostatnio wydała zawierającą autobiograficzne wątki powieść "Twój głos w mojej głowie". W książce, uznanej przez "New York Times" za bestseller, mści się na swoim eks i kobiecie, która rozbiła ich związek. Czy to Alicja Bachleda-Curuś (28) jest "aktorką ze smukłym ciałem koloru dojrzałych trufli", która odbiła jej Collina? Emma z jej powodu chciała popełnić samobójstwo. Ponoć szczególnie zabolało ją, gdy zobaczyła zdjęcia Colina trzymającego za rękę ciężarną Alicję. Pisarka zwierzyła się, że "cygański mąż" jej także obiecywał dziecko. Colin nie odniósł się do tych rewelacji. Jak powtarza, jest Irlandczykiem i ma wszystko gdzieś.

Reklama

Weronikę oburzyła książka Żuławskiego

Ceniony na świecie polski reżyser Andrzej Żuławski (71) nie daje o sobie zapomnieć byłym partnerkom, zwłaszcza Weronice Rosati (28). Kiedy na rynku pojawiła się jego skandaliczna powieść "Nocnik", nie milkły spekulacje, że postać głównej bohaterki książki, Esterki, była wzorowana właśnie na młodej aktorce. Oburzona Rosati wytoczyła Żuławskiemu proces o naruszenie dóbr osobistych. Ostatecznie, do czasu zakończenia postępowania sądowego, zakazano dalszej sprzedaży książki. Przy okazji Żuławski udzielił jednak wielu odważnych wywiadów, w których nie zostawił suchej nitki na Weronice i jej rodzinie.

Diandra zaciekle walczyła o miliony Michaela

Diandra Luker (55) wyszła za Michaela Douglasa (67), kiedy jego kariera dopiero nabierała rozpędu. Hollywoodzki aktor nie był wzorowym mężem. Bardziej niż dom, pasjonowała go kariera i romanse z filmowymi partnerkami. Gdy w 2000 roku Michael szaleńczo zakochał się młodej Catherine Zecie-Jones (miała wówczas 30 lat), Diandra ruszyła do ataku. Kazała sobie zapłacić za rozwód 45 mln dolarów. Na tym nie koniec! W 2010 roku była żona wniosła kolejny pozew, tym razem o udział w tantiemach z "Wall Street: Pieniądz nie śpi". Argumentowała, że pierwsza część filmu powstała, gdy była jeszcze żoną Douglasa. Sąd nie przyznał jej ani grosza!

Weronika i Krzyszto procesują się o opiekę nad synkiem

Gotów jestem oddać za nią życie", mówił gazetom jeszcze w 2008 roku Krzysztof Latek (47). Dziś Weronika Książkiewicz (31) toczy wojnę z byłym partnerem. Latek skarży się mediom, że aktorka zakazała mu kontaktu z ich synkiem Borysem (2). Ma on ograniczone przez sąd prawa do opieki nad dzieckiem. Weronika nie wierzy w ojcowskie uczucia swojego eks, gdyż twierdzi, że nie mogła na niego liczyć ani przed urodzeniem malucha, ani po porodzie. Medialne ataki uważa za sposób Krzysztofa na promocję.

Doda i Radek wymieniają ciosy na łamach mediów

Mimo że od rozstania Dody (28) i Radka Majdana (39) upłynęło już pięć lat, tych dwoje wciąż nie potrafi zawrzeć rozejmu. Piosenkarka zarzuca byłemu mężowi, że próbował wypromować się na jej plecach. "Jak kogoś odkryję, to i z gwiazdami może tańczyć, i zasiadać w jury programu", mówiła z ironią. Doda co jakiś czas wspomina swojego eks w kontekście zdrad i fatalnego uzębienia. Majdan nie pozostaje jej dłużny. Dowcipkuje na temat spadającej popularności gwiazdy i skandali, które wywołuje. Wojna między nimi może wkrótce przybrać na sile, bo Radek planuje wydanie książki. "Opiszę wszystko od A do Zet, aby już więcej nie wracać do tematu", twierdzi Majdan.


Show
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy