Nowa książka Pameli Anderson już jesienią. To zaskoczenie dla fanów

Pamela Anderson ogłosiła na Instagramie, że już za kilka miesięcy do księgarń trafi jej debiutancka książka kucharska. Publikacja "I Love You by Pamela Anderson: Recipes from the Heart" zawierać będzie ponad 80 przepisów na roślinne potrawy. "Nie mogę się doczekać chwili, gdy trafi do waszych domów" - napisała aktorka, nie kryjąc ekscytacji.

Pamela Anderson od lat pasjonuje się roślinną kuchnią
Pamela Anderson od lat pasjonuje się roślinną kuchnią SplashnewsEast News

- Zawsze chciałam pójść do szkoły gastronomicznej. To się jednak nigdy nie wydarzyło, bo byłam przekonana, że jako osoba, która w gotowaniu wykorzystuje tylko warzywa, nigdy nie znajdę odpowiedniego miejsca. W naszym programie razem z szefami kuchni wyróżnionymi gwiazdką Michelin, zdobywcami nagrody Jamesa Bearda i wszystkimi tymi niesamowitymi kucharzami z całego świata ugotowaliśmy oszałamiające posiłki na bazie roślin. To było niesamowite doświadczenie - powiedziała aktorka w jednym z wywiadów.

Pamela Anderson wyda książkę kucharską. Poruszona nawet PETA

Pamela Anderson przygotowała tymczasem dla swoich fanów kolejną niespodziankę. Tej jesieni ukaże się debiutancka książka kucharska gwiazdy - "I Love You by Pamela Anderson: Recipes from the Heart". 288-stronicowa publikacja zawierać będzie ponad 80 przepisów na roślinne dania, a także porady z zakresu zrównoważonego projektowania wnętrz i ogrodnictwa.

Nie mogę się doczekać chwili, gdy trafi do waszych domów
wyznała, nie kryjąc ekscytacji, aktorka.

Książka pojawi się w księgarniach 15 października.

W komentarzach zaroiło się od zachwytów.

"Cudownie!" – napisała hollywoodzka aktorka Kerry Washington. "Nie mogę się doczekać!" - skomentowała aktorka i piosenkarka Brenda Song. "Tak bardzo tego potrzebuję!" - wtórował jej makijażysta gwiazd Georgi Sandev.

"Gratulacje! Wspaniała wiadomość. Nie ma lepszego sposobu na rozsiewanie miłości niż promowanie wegańskiej kuchni, która ratuje zwierzęta, chroni planetę i odżywia nasze ciała. Z pewnością sami przetestujemy te przepisy" – dodała organizacja PETA.

Paulina Krupińska - moda to tylko pracaNewseria Lifestyle/informacja prasowa
PAP life
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas