Reklama

Reklama

Nowa Miss Polonia pierwszy raz na ściance

O Milenie Sadowskiej zrobiło się głośno zaledwie kilka dni temu. Wszystko za sprawą jej zwycięstwa w wyborach Miss Polonia.

Piękna blondynka ma 19 lat i pochodzi z miejscowości Babice. Na co dzień mieszka jednak w Krakowie, gdzie studiuje dziennikarstwo i komunikację społeczną na Uniwersytecie Papieskim. By sprostać nowym obowiązkom, wzięła urlop dziekański.

Pasją Sadowskiej jest jazda konna. Miss nie ukrywa, że interesuje się także modą, co może jej się przydać podczas roku intensywnej pracy. Każda miss ma bowiem w kontrakcie, że musi pojawiać się na branżowych imprezach, ściankach itp.

Milena szybko rozwiała nadzieje fanów i zdradziła, że jej serce jest już zajęte. Do "Pytania na śniadanie" zabrała narzeczonego - Mateusza Błaszkiewicza.

Reklama

Ostatnio nowa Miss Polonia pojawiła się na imprezie "Róże Gali", która co roku przyciąga tłumy polskich gwiazd i celebrytów.

Dziewczyna zaprezentowała się w czarnej sukni z koronkową górą i głębokim dekoltem. Nic dziwnego, że natychmiast przyciągnęła uwagę fotoreporterów.

Myślicie, że ma szansę w międzynarodowych konkursach?


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Milena Sadowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy