Reklama

Reklama

Nowa ofiara Ilony Łepkowskiej?

Czy przyjęcie nowej roli to powód, żeby doświadczona aktorka znalazła się na czarnej liście?

Dla aktorki Małgorzaty Potockiej (58), do niedawna gwiazdy serialu Barwy szczęścia, tworzonego przez scenarzystkę telewizyjnych hitów Ilonę Łepkowską (56), przyjęcie kolejnej roli było czymś naturalnym, choć wcale niełatwym.

- Długo wahała się, czy przyjąć rolę w serialu telewizji Polsat Linia życia. Bardzo lubiła grać dość wyrazistą Jolę z Barw szczęścia, ale od dłuższego czasu nie miała wiele pracy w tym serialu - mówi jej dobra znajoma. Podkreśla, że aktorka o bogatym doświadczeniu zawodowym starannie przemyślała decyzję o wzięciu na siebie dodatkowych zobowiązań. Zwłaszcza, że Linia życia jest serialem konkurencyjnym dla Barw szczęścia, nadawanych w TVP. Przekonywała nawet panią Ilonę, że poradzi sobie z obiema rolami. Ale, jak wieść niesie, pani Małgorzata znalazła się na czymś, co nazywane jest w środowisku artystycznym czarną listą Ilony Łepkowskiej.

Reklama

Są już na niej takie nazwiska, jak Agnieszka Perepeczko czy Małgorzata Kożuchowska. To aktorki, które przyjmując role w innych serialach, straciły szanse na granie w tych, do których scenariusze pisze pani Ilona.

- Małgorzata przyjęła propozycję zagrania barwnej Teresy w Linii życia akurat w chwili, gdy pani Ilona rozbudowała wątek Jolanty w swoim serialu... Nie wiedziała o tym! Ale odkąd przestała pracować jako dyrektor łódzkiej TVP, potrzebowała dopływu pieniędzy. Ma przecież córkę na studiach i jest teraz samotna - twierdzi nasza rozmówczyni. Aktorka w zeszłym roku rozstała się z restauratorem Adamem Gesslerem.

- Przyczyną była inna kobieta, która urodziła jego dziecko - zdradziła nam pani Małgorzata. Dlatego również szukała dodatkowych zajęć.

- Słusznie uważała, że praca jest najlepszym lekarstwem na zranione serce! - mówi znajoma. Pani Ilona jednak nie baczy na te fakty i ponoć planuje całkiem usunąć z Barw szczęścia aktorkę.

- Jest na Małgorzatę poważnie obrażona i wcale tego nie kryje - opowiada nam osoba związana z serialem. Do niedawna panie bardzo się dobrze rozumiały, ale teraz wydaje się, że już między nimi się nie ułoży. I aktorka nie wróci do pracy, której tak bardzo potrzebuje!

MP

Rewia

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Ilona Łepkowska | Małgorzata Potocka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje