Reklama

Reklama

Nowe zasady w życiu Krzysztofa Ibisza? Tego uczy go żona!

Krzysztof Ibisz wziął niedawno trzeci ślub. Wybranką jego serca jest Joanna Kudzbalska, która postanowiła całkowicie zmienić nawyki swojego ukochanego. Jakich nowych zasad nauczyła go sporo młodsza żona?

Krzysztof Ibisz jest jedną z najbardziej znanych postaci w polskim show-biznesie. Do niedawna był dwukrotnie żonaty: najpierw był ślub z Anną Zejdler, później z Anną Nowak. Z każdego z tych małżeństw doczekał się po jednym synu. Jest w świetnym kontakcie zarówno ze swoimi dziećmi, jak i byłymi żonami, o czym mówi głośno podkreślając, jak ważne są dobre relacje nawet po rozwodzie, gdy w grę wchodzi dobro dzieci.

Od kilku miesięcy w mediach huczało od spekulacji na temat nowej miłości Krzysztofa Ibisza. Jego kolejną wybranką okazała się być młodsza o 27 lat modelka, Joanna Kudzbalska. Para niedawno wzięła ślub, a dziennikarz zdaje się być jeszcze szczęśliwszy, niż kiedykolwiek.

Nowe zasady w życiu Krzysztofa Ibisza?

Reklama

Jego żona zajmuje się również medycyną stylu życia. Właśnie to mogło być powodem do zmiany trybu życia dziennikarza. Krzysztof z Joanną wyznali ostatnio na Instagramie, jakie nowe zasady wprowadzili w życie. 

- przyznał Krzysztof Ibisz.

- dodał dziennikarz.

Głos zabrała również Joanna, dzieląc się swoimi radami dotyczącymi prawidłowego rozkładu dnia:

Dodała, że do dwóch godzin przed snem nie powinniśmy patrzeć się w ekrany telefonów lub komputerów, a także, że najlepiej jest starać się unikać spożycia alkoholu oraz kofeiny.

Brzmi bardzo zdrowo! Skusilibyście się na rady nowej żony Krzysztofa Ibisza?

Zobacz również: 

"Rolnik szuka żony 8": Kamila żyje jak milionerka. Pokazała piękną posiadłość

Najniższe i najwyższe kobiety show-biznesu. Ile mają wzrostu?


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Krzysztof Ibisz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje