Reklama

Reklama

Nowy film Jessici Biel to obraz o sprawach rodzinnych

34-letnia aktorka występuje w nowej produkcji. Jest z niej wyjątkowo dumna, ponieważ muzyka do filmu jest skomponowana przez jej męża Justina Timberlake'a (35 l.)

W rozmowie z PEOPLE Jessica powiedziała:

- Justin nie tylko mnie wspiera, ale on także wspiera mój film, przy którym ciężko pracował.

- On skomponował całą muzykę. I w zasadzie to mamy szczęście, że udało nam się pojawić tu dzisiaj, ponieważ nasze codzienne życie i nasza praca są naprawdę szalone. Jest fajnie. I czuję dużo wsparcia, kiedy możemy razem pracować. To fajne uczucie. Fajnie jest się dzielić.

Ta wypowiedź pojawiła się niedługo po tym, jak Jessica wyjawiła, iż razem z mężem mieli miłą randkę, grając w Scrabble, ponieważ zbliża się ich czwarta rocznica ślubu.

Hollywoodzka aktorka zamieściła w piątek (14.10.16) na Instagramie zdjęcie pary, grającej w słowną grę planszową, dodając komentarz, iż wreszcie udało jej się wygrać ze swoim "niepokonanym" mężem.

Podpis pod zdjęciem brzmiał:

Reklama

 - Użyłam słowa 'sardynka' i zdobyłam 50 dodatkowych punktów! Zgadnijcie kto już nie jest niepokonany... #scrabblebrag (sic)

Para - która ma razem rocznego syna Silasa Randalla - będzie celebrowała w środę (19.10.16) swoją czwartą rocznicę ślubu, ponieważ pobrali się w październiku 2012 roku.

Celebryckie duo było zaręczone przez prawie rok, po tym jak autor hitu 'Cry Me a River' poprosił swoją partnerkę o rękę w 2011 roku.

Bang Showbiz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy